Tek Ev telefonu saglayan firma?

Merhaba
Köyde dedem yaşiyor ev telefonu almayi dusunuyoruz. TurkNet internetsiz sadece telefon hatti bağlarmi?
Bağlar ise ücreti ne kadar?

@EFG
@ModeratriX
@Baran

1 Beğeni

Merhaba @furkansulek, ne yazık ki sadece telefon hizmeti vermiyoruz :frowning: Dedemize selamlar olsun. Sağlık diliyorum :pray:

4 Beğeni

Hocam Teşekkür ederim.

Bir sorum daha var ben araştirdim bulamadim da dedem gile ucuza şöyle max 20 tlye kadar dakika olmasi onemli degil sadece ev telefonu veren bir firma varmi?

1 Beğeni

Türk telekom’a bakabilirsin

TT 30. Tlden aşagiya yok dedemin geliri olmadigi için onu kenara biraktim

Yaşlı tarifesi vardır istersen bakabilirsin

Maalesef hocam. Yokmuş:(

Bu konuda hiç bir bilgim olmadığı için sizi doğru yönlendiremem :frowning:

Bilgi için teşekkürler @ozgurkaya61

1 Beğeni

Hocam bilen baska arkadaslar varsa gene yazabilirler.

Merhaba

Türk Telekom veya Turkcell bulabildim başka bulamadım.

Kontörlü hatlarda işinize yaraya bilir.

Tesekkur ederim.:blush: Turkcell’den hiç bakmamiştim bir bakaayim şu netgsm falan var onu buldum birde onlara bakacagim degisik isimli duyulmamis firmalar sanirim tt altyapisindan verebilir ev telefonunu degilmi?
Başka gene bilen arkadaslar var ise yazabilir.

Turkcell sadece ev telefonu hatti verdigine dair bir açklama bulamadim ama yarin bi arayacagim musteri hizmetlerini.

Bende araştırdım ama bulamadım. Birkaç firma daha var ama siteleri güncel değil. Bazılarınında lisansları iptal edilmiş. Köyde mobil operatör de yok. En ucuz dk paket 45tl idi. Şimdi nekadar bilmiyorum.

TT Engelli Gazi Şehit yakınlarına 26 TL ye Şehir içi Şehirler arası TT sabit hatlara 3000 + 3000 dk veriyor extra olarak 24 ay taahhüt ile her yöne 500 dk GSM dahil.

Tesekkur ederim. Maalesef yok bende bulamadim dediginiz gibi

Arastirmaniz icin tesekkur ederim hocam ama engelli veya sehit yakini degil dedem.

Tarife ismi nedir? Olmazsa taşıyayım.

Sosyal Tarife Hocam
Sosyal Tarife > Tarifeler > Ev Telefonu > Türk Telekom.

Her yöne arama dakikası bulamadım. En az 500 dk lazım. Yazın 1500 dk buluyor. Bu sadece şehir içi ve şehirler arası.