Taşınma ve altyapı

merhaba arkadaşlar yeni eve başka bir şehre taşınacağım için TurkNet aboneliğimi de oraya aktarabilir miyim? evin yapıldığı sokakta alt yapı yok fakat evin karşısındaki sokakta türktelekomdan sorgulama yaptığımda hipernet mevcut fotoğraftaki sokaktan evime alt yapı alabilir miyim ? kırmızı alan içinde olan yerde ev.
( adres kısmını rast gele bir daireden seçtiğim için gizledim bulunan yoğun binalar toki gibi bir şey )

Yeni adres için ilçe telekoma altyapı müracaatında bulunun.

karşı sokaktakinden alamam yani ?

Ev yeni yapıldıysa altyapı olsa bile bazen yok olarak görünüyor yeni evlerde fiber oluyor genelde müteahhite sorabilirsiniz altyapı başvurusu yapmıştır muhtemelen

1 Beğeni

4 katlı tek üzerine daire sanmıyorum yaptığını

Şuan apartmanda oturan var mı var ise internet kullanıyorlar mı onu öğrenin bazen böyle olabiliyor altyapı muhtemelen vardır belkide ev eski ise port yoktur oda olabilir

1 Beğeni

Benim evimdede altyapı yok olarak gözüküyor port olmadığı için

1 Beğeni

Bina da hiç altyapı yoksa fiber çekerler ama ne zaman Allah bilir.

1 Beğeni

bina yeni yapıldı oturan yok henüz sokakta da altyapı yok :frowning:

Evler yakın olsa diğer ankastre kutularından uzunda olsa kablo çekilir. Ancak o açıklıktan size kablo çekeceklerini tahmin edemiyorum. Kabloyu yerden yollamazlar yinede tt ekipleri gelecek olursa bu konuyu konuşabilirsin karşı evlerin ankastre kutusundan hat çekilebilmesi için

kablo çekeceklerini bende zannetmiyorum altyapı talebi oluşturacağım tek çare o sanki