Sürekli tekrar eden kopma sorunu

Merhaba, Dünden beri internetimde bağlantı sorunu yaşıyorum. WiFi bağlantı var olarak gözükmesine rağmen İnternette işlem yapamıyorum. Sürekli kendini tekrar eden bu kopma sorununa artık kalıcı bir çözüm bulun. Sürekli destek kaydı açmaktan bıktım. Teşekkür ederim.

Müşteri No: 1530833
Destek numarası: 39067669

Dsl hat değerlerinizi ekleyebilirmisiniz

Kablolu test yaptınız mı? DNS değiştirmeyi denediniz mi? Eğer denemediyseniz belki bunlar sorununuzu çözebilir.

Kabloluda da aynı sorunu yaşıyorum. Modem arayüzünden ve bilgisayar üzerinden DNS degistirmistim daha önce ama sürekli tekrar ediyor sorun.

Buyrun

Hattınız mükemmel durumda 100 mbps ye yakin bir hız bile alırsınız hattınızla ilgili bu hat değerleriyle sorun gözükmüyor. Modemi resetle baştan bir kurulum yap. Sorun düzelmezse kablolu şekilde intarnet gidince ekran görüntüsü al o siteye bağlanamiyorsunuz yazan yerin destek kaydı aç. Aynı sorun bendede vardı orduda yaşıyorum hatta burdaki herkezde vardı düzelttiler.

1 Beğeni

Kablosuz kanalı değiştirip deneyin, eğer sorun devam ederse farklı bir modem ile deneyin. Hat değerlerinize göre kopma yaşatacak bir durum söz konusu değil.