Sürekli kopan Türknet interneti

Merhaba yakın zamanda Keenetic Hero Dsl Modem aldım . Gerçi daha öncede kopuyordu ama şu anda modemden mi yoksa internetten mi bilemiyorum. Her gece düzenli olarak 12 den sonra sabaha kadar internetimde anlık kopmalar yaşıyorum. Saat başı gibi bazen peşpeşe 10 kere falan gidiyor geliyor. Sorun ne olabilir TurkNet 'e kayıt açıyorum son 24 saat internetinizde kesinti yoktur diyorlar kapatıyorlar.@ModeratriX

Merhaba @rucukutu76, öncelikle yaşamış olduğunuz sorun nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. Bana müşteri numaranızı özel mesaj üzerinden iletirseniz size bu konu için yardımcı olmaya çalışabilirim.

selam
bendede hero dsl var eskı yazılımda sorun yoktu yenı yazlımlar cıkınca 3,7,2 den sonrası kopma crc olustu…cozum bulamadıms saha dolabım brodcom cıpsetlı oldugu ıcın randıman vermedı bır turlu
su an TD9970v3 turktelekom dsl almak ıcın + hero dsl yı artık router olarak kullanıyorum
sorun kopma crc kalmadı bır daha.
bana dsl tarafında brodcom saha dolabı cipsetlı oldugu ıcın dsl tarafı yaramadı.
hat degerlerınız nedır bılmıyorum atarsanız burayada fikir üretilir.
ıstersenız eskı yazılım 3,7,2 de de deneyıp sonuca bır bakın derım

benim sorunum gece ama gündüz yok gece 12 den sonra başlıyor

TurkNet in bakım saatleri gece 2 - 6 arası. Çalışma varsa bu saatlerde kopmalar normaldir de her gün her gün de çalışma olmaz ya.

Geceleri kopma yaşadığınızda TurkNet Online İşlem Merkezi de arıza & planlı kesinti uyarısı oluyor mu ?

Yok görüştüm zaten büyük ihtimal hatlarda sıkıntı var başka abonelik yapıcaklar bir nevi port değişimi galiba tam anlamadım çözecekller

1 Beğeni

@rucukutu76, arkadaşlarım arka planda tüm sürecinizi detaylı olarak kontrol ettikten sonra aksiyonlarımızı hızlıca alacağız.

1 Beğeni