Sürekli İnternet Kopması/Olmaması

3 gündür internet kopuyordu her defasında desteğe iletmeme rağmen “koptuktan sonra bağlandığınızı görmekteyim” diyip hiç bir şeyyapmıyorlar! bugünde tam 4 defa internet koptu ve saatlerce internet var gözükmesine rağmen tüm cihazlarda hiç bir siteye girilmiyor hiç bir şey yapılmıyor hız testi bile açılmıyor yarışma vardı çöp oldu sağ olasınlar başka internetten geçiş yaptık o kadar bedel ödedik ama interneti kullanamıyoruz! normal sorun olmadığı zaman verdikleri hızı alıyorum ancak yeter artık sürekli internet bağlı olduğuna rağmen siteler 20 dakika da yüklenmeye başladı hata vermeye başladı bıktık artık teknik destekte mesaj yazmaktan başka hiç bir şey yapmıyor! şimdi kesin yine gidecek. lütfen neden olabilir yardım edin.

1 Beğeni

Ayni şekilde bende de sorun var

Modem arayüzünden dns adresilerini değiştirip 1.1.1.1 ve 1.0.0.1 yapıp dener misiniz?

1 Beğeni

Merhaba, dün 2 kere bugünde tekrar gitti

yarım saat boyunca bu şekilde hiç bir siteye girilmedi bu süreç içinde bazen internet ışığı kırmızı yandı sonra geldi ama hız hep bu şekilde oldu
Modemde dns bu şekilde nereden yapacağım bilemedim

genişband kirkindan kullanıcı adı şifre girdiğiniz yerden girin dns i

1 Beğeni

image
Bunu mu seçeceğim?

evet oraya 1.1.1.1 1.0.0.1 yada 8.8.8.8 8.8.4.4 girin

1 Beğeni

Değiştirdim, 3 Gün içersinde internet giderse buradan haber veririm şimdiden teşekkürler

2 Beğeni

Maalesef hala bazen internet bir kaç dakikalığına sadece download hızı 0.1 lere düşüyor ve tüm cihazlarda aynı kablolu bağlantı yaptığımda bile dğeişmedi.

Cihazı farklı Bir odanın prizi ile kullanıp deneyin.

Maalesef, Salondakinde de oldu ve az önce tekrar oldu çok can sıkıyor.

Servis ile iletişime geçebilirsiniz devam ederse

Bu seferde internet gitti, desteğe ne zaman söylesem bir kaç saat sonra aynen bunu yazıyorlar; “Şu anda internete bağlı olduğunuzu görmekteyim. sorun devam ederse tekrar iletişime geçin”. tekrar geçiyorum tekrar aynı şeyi yazıyorlar bu yüzden artık söyleme gereğinde bile bulunmuyorum

1 Beğeni