Binama sol fiber gelmiş

Bugün Turkcell geldiyse yarın TTNet fiber falan da gelir hocam. Geçen sene farklı binalarda Turkcell Kablonet TTNet Vodafone fiberleri gördüm ben

Valla iyi tüm fiberler gelir ama en önemlisi gigafiber geldiği an ben direk geçicem hatta uğraşmayayım diye suan iss değişmiyorum normalde iss değişcektimde alperenatici hocam benim mahalleme bu ay giga çekilceğini söyledi bende sabr edıyorum inş en kısa sürede bana size herkeze gelir

Gelsin hocam isterim tabi herkes adam akıllı internet kullanır en azindan kimse de mağdur olmaz ALLAHIN izniyle. Sabredin bakalım hakkınızda hayırlısı olsun

1 Beğeni

Teşekkür ederim hocam.

1 Beğeni

aynı durum bende de var, haziranı bekliyorum o zamana kadar fiber gelmezse bizde geçicez

1 Beğeni

Hemen Superonline a yazı yazın madem altyapıyı getirdin neden bu hattın taşıyabileceği hızı bize vermiyorsunuz diye? Pekala bu fiber ile 1000 mbps verebilir Superonline değil mi? :man_shrugging:

2 Beğeni

Hayırlı olsun bu arada…

1 Beğeni

Gaziosmanpaşa kucukkoy de gigafiber ttnet fiber kablo tivi var buralarda enteresan şeyler oluyor ama çok şükür gigafiber var bizde

1 Beğeni

Teşekkürler hocam sağolun

2 Beğeni

Herkese vermiyor cok sacma fiber olsa bile uzman ekip kontrole gelip max desteklediği hizi söylüyo sol kullananlarin cogu bahsediyor bu konuyu 200 ustu desteklemiyormus fiber de hiz limiti yok diye biliyorum :face_with_hand_over_mouth: keske herkes TurkNet gibi olsa limit koymadan :cowboy_hat_face:

3 Beğeni

Evet hangi il ilçe? Bilgi verirmisinizz

Hayırlı uğurlu olsun geçmeyi düşünüyor musunuz?

Merhaba @rtimcx, hayırlı uğurlu olsun :pray:

1 Beğeni

Avcılar - Üniversite Mah.

Eyvallah bakıcaz duruma göre

Ankara-Sincan hocam. Bakalım hayırlısı olsun zaman ne gösterecek

aynen millenicom sol üstünden taahhütlü yada taahhütsüz hizmet veriyor

1 Beğeni

Hayirli olsun hocam.:+1:

1 Beğeni

Superonline 1000 mbit veriyor fakat upload 20 mbit ve 400 TL . Acikcasi oyunlarda olsun ,normal kullanimda gunluk ha 1000 ha 100 fark hissediyormusunuz bence bir fark yok isin asli taki yuklu download yapana kadar. Download noktasindada karsi sunucu desteklerse o hizlari goruyor gibi bir durumlada katsilastim. TurkNet gigafiber in cazibesi fiyati ve upload hizinin 1000 mbit olmasi bence. Adresimde olsa direk alirim sansima gelmedi henuz superonline aldim ama aldiktan sonra cok gereklimi 1000 mbit diye dusunuyorumda :slight_smile:

1 Beğeni

Bizde mi kutu var 6-7 sene oldu sabit yerinde kutu gibi bir şey Turkcell Superonline ait doğru düzgün gelen giden yok defalarca şikayet ettim takan olmadı yani her yerde hizmet farklı oluyor ya