Superonlıne altyapısı

Buna gerek yok ben size bedava hizmet veriyorlar iddiam olmadiki :slight_smile: Ben onuda belirttim TurkNet fan ları var dedim zaten sizde onlardansiniz demekki :slight_smile:

Fan yada destekçi siz nasıl tabir etmek isteseniz ama bu yazdığınız cümleyi kendi açımdan kabul etmiyor. TurkNet çalışanı Enes Bey e sorabilirsiniz isteseniz TurkNet in kararlarını ilk haber alanlardan olarak nasıl karşıladığımı. Doğruya doğru yanlışa yanlış dedim ve bu huyumdan da vazgeçmeyi düşünmüyorum. Konuya gelirsek zaten TurkNet kendi web sitesinde sorunun cevabını vermiş. Ama yılda bir defa zam yapıyoruz cümlesi geçerliğini koruyor mu bilgim yok maalesef.

1 Beğeni

Burda yanlıs olan haziran 2023 e kadar 1 yıldan uzun bir sure var :slight_smile: Ülkenin sartlari ortada zam yapmasi gayet normal bunda hem fikirim fakat web sitesinde haziran 2023 deyip sonra kaldirip ilerde zam yapacak olmasi etik degil. O ibare hic olmasaydi ve zam olsaydi emin olabilirsinizki zammi savunanlardan biriside ben olurdum :slight_smile:

2 Beğeni

Evet bu konuda çok haklısınız. Taahhüt yok ama firma bize taahhüt ediyor diye güveniyordum açıkçası. Büyük ayıp oldu o ibareyi kaldırmak. TurkNet’den beklemezdim.

Bakalim insallah ibare kalkmadan once uye olanlara sozlerini tutarlar yapması gereken bu bence

1 Beğeni