Sultangazi GigaFiber

İnşallah teşekkürler ilginiz için.

Ben size teşekkür ederim. İyi ve sağlıklı günler dilerim.

2 Beğeni

Hocam şu sultangazi uğurmumcu mahallesine başlayın da beni kurtarın Türk telekomdan :joy: 24 günlük türknetliyim aldığım hizmet 10-12 gün gerisi full arıza

Tüm kullanıcılarımıza en yüksek hızı daha iyi standartlara verebilmek için çalışmalarımız devam ediyor.

Sizin bulunduğunuz bölgede planlı iş listemiz arasında yer alıyor. Beklemede kalın. Gelişme olursa size bilgi vereceğiz.

Router şu şekilde görünüşü ve kalitesi gayet güzel. Hız testi içinde türknetin biraz sorumluluk alıp İnternet arızamı biran önce gidermesi gerekiyor. Arızam giderildikten sonra performansını değerlendiririm

Tahmini süre nedir ? Ne zaman aktif olur bilgi verir misiniz ?

Merhabalar @qokmenx ,

Bölge planlar arasında yer alıyor. Binanıza kutu eklendiğinde bize ulaşabilirsiniz. GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet bağlantısı size yardımcı olacaktır :innocent:

1 Beğeni

Ben sizden tahmini süre istedim. Ben de biliyorum binama kutu geldiğinde aramayı. Siz sorumu tekrar okuyup cevap verin. Bekliyorum

1 Beğeni

Bu bilgiyi aktarabilmem için benimle açık adresinizi paylaşmanız gerekiyor. Özel mesaj yoluyla iletişime geçtim.