Statik İp Sorunu

sorun basit zaten anlamasam ben yazmam statik ip olmuyor modemde gözüken ip ile google yazdığı farklı ve ayrıca statik ip haricinde packet loss yaşıyorum

Statik ip modem almamış ancak siz ısrarla packet loss nedeni soruyorsunuz. Doğal olarak biz de soru soruyoruz.

Önce statik ip işiniz hallolsun sonra diğer testleri yapın. Aksi halde böyle sürer sorunlar.

1 Beğeni

packet loss’u öncesindede yaşıyordum 1 aydır var neredeyse kendi tarafımda da vardı packet loss onu çözdüm ama yinede bekleyeceğim

1 Beğeni

statik ip oldu ama izmirdeki sunucuya 30 ms alıyorum daha kötü oldu sağolun

Arkadaşım ben TNN çalışanı değilim. Sadece duruma yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu durumu OİM’den bildirin. İsterseniz konu açarkende altına not düşün TNN personeli hariç yazmayın diye biz de böyle sanki biz sorunluyuz gibi muhabbete maruz kalmayalım.

1 Beğeni

biliyorum kusura bakmayın zaten oimden yazdığımda pinge müdahale edemiyoruz yazısını yapıştırıyorlar.

Merhabalar, Statik IP probleminizin çözülmesine sevindim. Ping ile alakalı Türknet yönlendirme/ping sorunu - Hwaan tarafından #61 konunuz üzerinden bildirimde bulunabilirsiniz. Keyifli forumlar :innocent: