Statik İp Sorunu

Statik ip hizmeti satın aldım modemi yeniden başlatmama rağmen statik ip çalışmıyor destek no 55170320

Merhaba, @Hwaan
Destek kaydını ne zaman açtırdınız.

1 Beğeni

3 saat önce

1 Beğeni

yardım edin

Destek ekibi ilgilenme süresi vardır. Beklerseniz destek ekibi bakacaktır.

1.5 saattir bekliyorum

bu kadar ilgisiz görmedim para verdiğimiz hizmet için 2 saat bekliyoruz

Tanımlanan statik ip kaç ile başlıyor ? Neden statik ip aldınız ?

Arkadaşlarımla oynamak için bir sunucu açıcaktım ayrıca türknetin yönlendirmesi çok kötü pingler yüksek o yüzden teknik bilgilerde 100 ile başlayan ip sitede sorgulattığımda 31le başlayan ip

1 Beğeni

hala bekliyorum umarım çözülür

1 Beğeni

Statik IP tanımlandı dendi mi size ? 100’lü ip CGNAT havuzundandır. Verildiyse OİM’de yazar. Yok verilmediyse beklemeyin yarın mesai içinde hallederler

Merhabalar, hizmetinizi kontrol ettiğimde Statik IP’nin tanımlandığını görüyorum. Sorun devam ediyor mu?

evet tanımlandı sitede gözüküyor ama gerçekde yok

1 Beğeni

evet devam ediyor

1 Beğeni

Size tanımlanan ip ile bu sitede görünen ip aynı mı ? Ve kaç ile başlıyor tanımlı ip ?

Hayır yukarıda zaten cevapladım tanımlanan ip ile sitede gözüken aynı değil, tanımlanan 100 ile başlıyor

1 Beğeni

ayrıca bize lagsız oyun keyfi yaşattığınız için teşekkürler

sağolun donmadan hareket edemiyoruz

1 Beğeni

100 ile tanımlanan statik ip olmaz. O ip CGNAT havuzu ip’si. OİM’ye girince hizmetlerim altında statik ip’nizi görüyormusunuz ?

Size statik ip muhtemelen henüz tanımlanmadı veya bir sıkıntıdan dolayı tanmlanamadı.

Tanımlannca OİM’de görünen, modemin aldığı ve verdiğim sitede aynı ip’leri göreceksiniz. O zaman statik ip tamamdır.

Tavsiyem 95 ile başlayan bloktan tanımlatın çünki diğer bloklar saç baş yolduruyor :grin:

evet statik ip görünüyor oimde

benim neden packet loss sorunum var?? her yerde donuyorum bıktım artık

1 Beğeni

Siz sanırım sorunu anlamadınız. Neyse ben bırakayım yetkili arkadaşlar çözerler sanırım.

Kolay gelsin