Sorunum çileye dönüştü ttnet sözde yapmış 4 cü

Selam aleyküm arkadaşlar .
Yahu dış hattan evimize kadar Cat6 kablo ile çektim kutuya kadar geçen birşey yaptı .
Hafiften dsl ışığı gelip durup gidiyor telefon gelince .
Telefon da zaten çevir sesi yok gerekli tüm yerlere e-mail attım ttnet arıyor sorun TurkNet dedi TurkNet ise .
Ttnet iş emri açıyor kısaca bugün ku gelen mesaj sözde internet var.

Aşağıda bu resim deki mesaj geldi teyit aşamasında gösteriyor ttnet baktığımda

Bunda ise

Bakın böyle mesajlar

TurkNet turk telekoma söz geçiremiyor ve söz geçiremediği için TurkNet müşterisi mağdur oluyor. durum böyle olunca TurkNet aboneleri. lanet okuyup 50 tl fazla verip turk telekoma geçiyor. İşin net özeti budur.

1 Beğeni

Yazık çok yazık adaletsizlik bu Arkdas davet ettim 15; ay bedava kazanmak için okadaarrrrr dil döküp geçir SONRA herşey alt üst olup ttnet geçmek istemiyorum

Bugün kutuya çıktım 3 kişilik apt 1 tanesi benim 2 si komşuların.
Benimki de sinyal gelmiyor telefon bağladım diğer ikisinde var 1 tane daha sinyal aldım ama alakası yok numara.
Bizim apt sabıt telefon kullanan benim zaten 3 sinyal var benimkinde yok o nun numarası ile arama yaptım .
Benim hat değil şimdi bu hat neden bizim apt bu işin içinde birşeyler dönüyor…

1 Beğeni

Hocam inşAllah sorunun bi an önce çözülür ama rica etsem şu noktalama işaretlerini kullansanız. inanın okurken beynim alıp başını gidiyor. :slight_smile:

sadece sizin için demiyorum genel için diyorum. forumda bazı kişiler var ki 10 satırlık paragraf yazıyorlar tek bir adet noktalama işareti kullanmadan. ya bu noktalama işaretlerini boşunamı icat ettiler. eğer sorununuzun okunmasını istiyorsanız kurallara göre yazın ki okuyanda iyi okusun. :slight_smile:

ha ben istediğim gibi yazarım diyorsanız da sonra niye cevap veren yok demeyin.
ha bir de roman gibi yazarsanız da okunması zor olur onu da diyeyim. :slight_smile:

1 Beğeni