Sorun TurkNet değil, sorun Telekom

Arkadaşlar şaka gibi olan bir durumla yine karşınızdayım :grin:

Hattım 97.5 modemle buluşma alırken bir gün içerisinde 88’e dslam kilidi vuruldu ve bugün iş emri ile müdahale ettirmek istedik bunada kullanıcı kaynaklı dendi ( sanki ben asma kilit vurdum modeme ) daha sonrasında bu akşam telefonla aradım ve ne hikmetse görüşme de bir şey yapamayacaklarını söyleyen telekom telefonu kapatınca modemim gitti geldi ve 77 ye düşürüldü :joy:
Buda bu gecenin fıkrası gibi olayıdır.

2 Beğeni

Her şeyden önce sorununuzun çözümünde yardımcı olduğum için mutluyum. Bu konuya gelirsek malesef TT müşterisi değilseniz tek tuşluk işiniz oluyor TT için. Amaçları TurkNet’i kusurlu gösterip, düsen müşteriyi toplamak. Bu hamlenin adına siz ne dersiniz oda sizin takdiriniz. Ama TurkNet ile bu kadar ugraşılmasının sebebi ; TurkNet’in sürekli olarak büyümesidir. TT, TurkNet ile uğraşacağına elemanlarına IPv6 ile ilgili ders vermek ile kendini düzeltmeye başlayabilir.

5 Beğeni

Mehmet bey , sorunumda her daim yanımda oldunuz gerçekten çok teşekkür ederim yeniden

2 Beğeni

ya kardeşim telekom felan değil sen git superonline altyapısı olmayan biryerde telekomdan olan bir neti al superonline 1 sunucuya 30 kişi alıyorsa turknet 400 kişi alıyor olay bundan ibaret turktelekomda hiçbir sıkıntı yok atldaki komşum turktelekom üstdeki superonline bende 150 ping adamda 15 ping hangi telekom dandı ?

Altyapı desteklediği halde sorun var yalnız ?

Sen çok yanlış gelmişsin. Bu başlık o değil.

2 Beğeni

Burada anlatılmak istenen başka bir konu iyi okuyun :+1: