Sorgulamada VDSL, başvuruda ADSL görünüyor

Bu port sorunu gibi gözükmüyor dolapta sıkıntı varmış gibi görünüyor. Port yoksa şayet bu işlem uzama ihtimali mevcut ama açarlar gibime geliyor…

Başka iss’den geçiyorsa aslında portluk bir durum olmaması lazım. Aynı portla devam ediyor diye biliyorum nakil yapılıyor ?

2 Beğeni

@efg yardımcı olacaktır

Sonuç aynı, umarım bugün sorun çözülür :confused:

@s4anayts, size özel mesaj üzerinden yazdım. Dönüşünüzü bekliyorum.

1 Beğeni

Herhangi bir sonuç alamadım.

Bazen böyle cevaplar veriyorlar tahminen kaymakamlıktakilerin port nedir haberi yok :grin: en iyisi TT müdürlüğüne gitmek

2 Beğeni

@EFG den gelecej mesajı bekliyorum. Çünkü boş port var görünüyor, zaten internet alıyorum hâli hazırda, o yüzden Furkan beyin çözeceğini düşünüyorum.

Bende anlamadım, zaten TT müşterisiyim, sadece geçiş olacak. VDSL yerine ADSL görünüyor

1 Beğeni

Dediğim gibi bozukluk var gibi görünüyor bulunduğunuz portta :confused:

1 Beğeni

@s4anayts, sizinle bu konu için özel mesajdan iletişimdeyim. Buradan da bilgi vereyim. Bu durumun neden kaynaklandığını açıklayalım ki forumdaşlarımızın bilgisi olsun.

Bize churn(geçiş) başvuru yaptığınız için mevcut İSS’te size tanımlanan BBK’yı sistem algılıyor ve sonrasında size 16 Mbps ADSL hızlarını çıkartıyor yüksek ihtimalle…

Başvuru yaptığınız zaman sizi bu BBK üzerinden alacağız ve hat 16 Mbps ile açılacak ancak sonrasında VDSL portu dolmazsa size VDSL olarak hizmet verebileceğiz.

1 Beğeni

yanıtlar için teşekkür ederim. şuan ki hat adsl oldugu için adsl paketi gorunuyor. adsl olarak başlattıktan sonra paket değişimi yaparak VDSL hizmete geçiş yapacağız. teşekkürler

1 Beğeni

Ben teşekkür ederim @s4anayts :pray:

1 Beğeni

Başvuru tamamlandı, 42Mbps alacagım onaylandı. hayırlı olsun diyelim. :slight_smile:

1 Beğeni

Çok sevindim @s4anayts, arkadaşınıza aramıza hoş geldin dediğimizi iletirseniz sevinirim. Şimdiden sorunsuz kullanımlar dilerim :hugs:

1 Beğeni

Bu arada söylemeden edemeyeceğim :slight_smile: Bir sorun yaşadığınız zaman bana nereden ulaşmanız gerektiğini biliyorsunuz :face_with_monocle:

1 Beğeni

tamamdır. çok teşekkür ederim, zor ikna ettim zaten böyle şeylerden anlamıyor. evinde aldıgı hizmeti görünce bende olaya mudahale etmek istedim. o hızla en fazla internetde gezilir. :frowning: geçecegimiz paket ile de 4K video izlenilir. daha ucuza daha iyi hizmet. TurkNet diyelim

1 Beğeni

Size de arkadaşınıza desteğinizden ötürü teşekkür edelim o halde :hugs:

1 Beğeni