Sonunda direk kurdurtturdum ama sorum var

Şimdi 1.5 2 ay dır bağlanmıyordu direk ve 200 mt kablo çekilcek dediler tanıdık bulduk görüştük felan o bize yardım etti 6 haziran da gelicez dediler ama bugün 4 haziranda geldiler direk kurdular kablo TurkNet çekiyor dedi şimdi bu kablo 200 mt kablo mu ve bu ek ücret gerektiren kablomu

1 Beğeni

Tam olarak anlayamadım şuanda eve direk kablo geliyormu ?

Geldi bile kabloyu TurkNet çekicek ama direk var şimdi 10 dk önce yaptılar

1 Beğeni

Tamam ozaman destek kaydı açıp kablo sorunun çözüldüğünü yazın boşta port varsa hizmeti kullanmaya başlarsınız.

Direğin üstünde kablo var mı onu de hele? :upside_down_face::joy:

3 Beğeni

Hayır yok onu TurkNet çekicek zaten

Foto atsana bi :smiley:
ss

Neyi atıyım işçilerin yaparken ki halinimi

Direğin fotosu
sssss

TurkNet havai hat çekmez yalnız. Onu da Telekom un ekibi yapacaktı…

Anlamadım? Nasıl yani biraz daha ayrıntılı söylermisiniz

Adamların kurarken var şimdi çekemiyorum yarın atarım

Ordaki adam hatta bu direği söyleyin dedi şurdan şuraya çekerler dedi

Normalde Telekom kablo ekibi binanın girişinde bulunan ankastreye kablo çekmesi gerekir. Müstakil bir ev ise yine bina girişine yada modemin bulunacağı odanın penceresine kadar kablo getirirler. Direğin üstünden TurkNet ekipleri kablo çekmez diye biliyorum

Hmmm sanırım baktım biride ayrı kablo çekiliyormuş 2 ayrı ekip geliyormuş sanırım önce direk kurulup sonra kablo için Başka bir ekip gelicekmiş bide bişi diycem Türk telekom zaten o kabloyu getiriyor ondan sonrasını bende yaparım türknetin yaptığını modem kurulumunu da e ben 99 lira niye veriyorum onu iptal edebilirmiyiz

1 Beğeni

Hayır, kurulum zorunlu kendin yapsan bile teyit amaçlı o ücret alınır.

Çok saçma zaten yaptıkları bişey yok ben niye ödüyorum ki kutuya kadar kabloyu bırakıcaklarmış zaten

Direğe daha kablo çekilmedi anlamadım birileri diyor sonra çekmek için gelirler birileri diyor çekmeleri gerekirdi şikayet edin diye anlamadım

Neyi anlamıyorsun anlamıyorum, Facebook postunu görmüştüm orada direği farklı ekip kabloyu farklı ekip kuracak demişlerdi zaten.

İşte öyle olmuyormuş biraz daha oku şimdide Türk telekom arayıp tamamlanmıi isterseniz başvuru yapabilirsiniz dedi