Sokağımda bir turknet kalitesinde bir gigafiber istiyorum

İstanbul Pendik kavakpınar mahallesi hurma sokak(veya ödev sokak) no:14 binasında oturuyorum. Sokağın etrafında fiber altyapı mevcut ama bir bizim sokakta yok. Üstelik fiber hizmeti vermeye çok uygun yer birkaç tane site birkaç tane yüksek katlı apartmanlı sessiz sakin yer. Birkaç kere daha böyle bir talebim vardı. TurkNet teknik ekibi de inceleme başlatsa onlara da mantıklı geleceğine eminim. Turk net sevdiğim ve saygı duyduğum bir marka başka hiçbir firmaya böyle bir şey diretmem normalde. Neyse yazıyorum buraya duyan duyar :slight_smile: ben apartmanda yaşadığım için bir site yöneticisine sahip değilim bu yüzden formu dolduramadım

1 Beğeni

Keşke gelse. Herkes gibi ben de çok sevinirim. Daha önce de bu konuyla alakalı bir şey paylaşmıştım. Sadece benim istemem yetmiyor zaten imkansız olsa istemem. Hem bulunduğum sokakta arz potansiyeli yüksek hem de sakin bir yer.Keşke bir yetkili sesimizi duysa da bir incelese bulunduğum sokağı. Elimden ne gerekiyorsa yapmaya hazırım. Olabilme imkanı var ki bu yüzden bu kadar ısrar ediyorum

1 Beğeni

Kardeşim bu altyapı meselesi bizim talebimizle olmuyor çeşitli yasal süreçler var izinler var belediye onayı var var da var bugüne biri istedi altyapı geldi diye hiç duymadım

1 Beğeni