SNR Margin değeri

Dün YAPA’ya geçmeden önce SNR Margin değerlerim 23.4 e 15.3 dü. Önceden yaptığım araştırmalara göre SNR Margin değeri en kötü 10-15-20 civarında olması gerekiyor diye biliyordum. Altındaysa kopmalar yaşanacağını ve pingin yüksek olacağını duymuştum. Şimdi bugün YAPA’ya geçtikten sonra bütün değerlerim artarken SNR Margin değeri 8.1 ve 7.5 oldu.

YAPA’da SNR Margin değerleri her zaman sınırdadır çünkü size en yüksek hız vermesi amaçlanmıştır. Ama buna rağmen YAPA’da o değerlerde daha stabil bir hat alman çok olası bir durum. Dert etmeniz gereken bir şey değil.

Ben sürekli oyun oynayan birisiyim. YAPA profilini Oyun olarak değiştirdiğimde daha da düştü değerler 6 ve 6.8 oldu. Bu internetimde kesinti ve oyunda ping yaratmaz mı ?

Düşük SNR margin değerleri her zaman kesinti ve ping yaratmaz. YAPA’da 2snr margin ile kopmadan ve hızı düşmeden internet alanları da gördüm.

2 Beğeni

anladım. peki teşekkürler

1 Beğeni

ben VAE’deyim diye sanırım az önce benim postuma böyle dediniz Selçuk Bey, peki YAPA ile VAE’nin margin değerlerinde böyle farklı performans sunmalarının temel sebebi nedir? Sonuçta oda altyapı oda altyapı TurkNet YAPA’yı daha güncel bir teknoloji ile sağladığı için mi?

Binada boş daire varmı :grinning: yükleme hızı çok güzel ya.