Siteye nasıl Gigafiber çektirtiliyor?

TurkNet’in sitesinde site yöneticisi ve oturanları dilekçe falan yazarsa daha hızlı aksiyon alınabileceği yazıyor siteye Gigafiber getirtme hakkında.
Benim kafamın karıştığı konu şu ben Ankara’da oturuyorum ve bazı bölgelerde de sanırım altyapı çekiliyor.
Benim oturduğum sitede 240 adet daire var büyük bir kısmını ikna etsem ve dilekçeleri yazsak Türk Net bizi öncelikli sıraya alabilir mi? Çünkü sitesinde sadece İzmir ve İstanbul için yazın diyor.

Sitedeki veriler güncellenmemiş olabilir. Site yöneticisi ile görüşmenin ardından imza toplanarak iletim sağlanabilir. DonanımHaber’de ilgili konu ile alakalı açılmış konuda şu an sadece Keçiören için çalışmalar olduğu ifade edilmiş. Güncellemelerine bakmadım ilgili konuyu bulup okumanızı tavsiye ederim. Ordaki arkadaşlar da dilekçe konusunu tartışmıştı çünkü :slight_smile:

Peki hiç imza toplamasam sadece site yöneticisi dilekçe verse bir fark olur mu yoksa imza toplamak önemli mi? @hahamyan

Yaptığım bir süreç olmadığı için bir fikrim yok hocam TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden danışmanızı tavsiye ederim.

Tamam teşekkür ederim.

1 Beğeni

Ne kadar çok toplarsan daha iyi olur.

1 Beğeni