Site için GigaFiber Başvurusu hakkında

Oyle zaten ama konut olarak basvuru ve site icin olunca getirmeleri mantikli olur belli ki tekin yerler degil getirmiyolar :grinning::grinning:

Yakinlarda var tekin yerler degil dedigin hemen yan sitemiz 1150 konut onun yani 400-500 istanbul bahçeşehir yer. Bir sokaktan girse sokagin sonuna kadar her bina minimum 70-80 daire

Ben şahsen bir noktada şanslıyım SOL 1000 mbit kullanıyorum sorunsuzca şu an fakat 4 gözle TurkNet i bekliyorum hem daha ucuza hem 1000 mbit upload almak varken neden daha fazla bedel 20 mbit upload a ödeyeyim.

Lafin gelisi dedim hocam sansiniza artik insallah sizde bizde gigafibere kavusuruz en azindan sizde gene fiber var bizde oda yok malesef

1 Beğeni

İnsallah ben şükür gigabit internet kullanabiliyorum şu an her ne kadar hem daha pahalı hem 20mbit upload olsada

Ben de yönetime başvuru yaptırmıştım bi 5-6 ay oldu heralde ama dönüş olmadı

Bende site yönetimine ilettim ama şu an bu ekonomik koşullarda zor gibi gözüküyor insanlar artık ekmek derdinde bir de site daha önce kablonet ile anlaşma yapmış internet+tv, site içinde oturup sözleşme gerekiyorsa yani Gigabit fiber bize haram gibi…