Satış Birimi

yeni adrese geçtiğim için türk telekom alt yapı olmadığı için işlemleri yapamıyoruz dedi ve türk telekom alt yapı geldikten sonra tekrar bize ulaşın dediler ve şimdi türk telekom alt yapı hepsi hazır ama TurkNet satış birimi ile iletişime bir türlü geçemedim, numaların hepsi beni bota bağlıyor ve müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum, satış birimi ile tekrar konuşup her şeyin hazır olduğunu ve TurkNet interneti bağlama sürecini başlatmak için onlara bir türlü ulaşamadım.

Online işlemler kısmında destek kayıdından dün konuştum kendisi benim verdiğim bilgileri satış birimine illetiklerini söylediler ama herhangi bir dönüş olmadığı için ve normalde 1-2 saat içerisinde döndüklerini gördüğüm için ama bu sefer dönüş yapmadıklarını gördüğüm için kendim satış birimine ulaşmak istdedim ama bu botlar beni bi türlü bağlatmadı.

1 Beğeni

Selamlar @Kenji, tarafınıza henüz arama yapılmadı ise özel mesaj üzerinden ad soyad ve iletişim numaranızı bana iletebilirsiniz. Ekiplere aranmanız konusunda bilgi aktaracağım.