Santralde yapa var geçiş yapabilir miyim

Herkese iyi akşamlar. Tekirdağ Süleymanpaşa da DMS100-200-158 santraline 99 metre yakınım ve vae altyapısını kullanıyorum. Türknetin sitesinde aynı santralde yapa altyapısının olduğunu da gördüm. Şu an için vaeden memnunum yapaya geçişte hızım artabilir mi.

IMG_20210607_212108

VAE’de saha dolabındna hizmet aldığınız için mesafeniz yakın gözüküyor olabilir. Detaylı bilgi almak için OİM’den Destek Kaydı açmanızı öneririm.

2 Beğeni

Daha yüksek hız alma şansınız varsa otomatik olarak sistem tarafından YAPA’ya dahil edilirsiniz. Eğer YAPA olduğu halde sizi YAPA’ya almıyorsa şu anki hızdan düşük alırsınız diye YAPA’dan hizmet vermiyorlardır. Yine de detaylı bilgi için destek kaydı açın, büyük ihtimalle benim verdiğim cevabı vereceklerdir.

1 Beğeni

Konu dışı ama, bu fotoğrafı nereden buldunuz bende incelemek isterim.

Şimdi farkettim de Adana’da diğer illere kıyasla neden bu kadar yapa santrali az nüfusu falan fazla
yani bi nedende yok Adana’ya biraz daha yatırım arttırılmalı @EFG

merhaba hocam bu ekranı nerden bulabilirim acaba nerden girdiniz

kanka ben anladım elit kesimlere veriyorlar bunun için konu açtım 100 kişiyi geçkin TurkNet kullanıyoruz bulungum yerde denizli narlıca mahallesi tarafları ama hala yok ama gazipaşa taraflarında var.

Burdan hocam

teşekkürler (20 kelime)

Merhaba, Bu geçiş daha çok upload sorununuzu çözer.

1 Beğeni