Saniyede 2 milyon crc

İyi günler. Son 4 gündür internette sıkıntı yaşıyorum. TurkNet Online İşlem Merkezi’den kayıt açamıyorum arıza gösteriyor ancak arızanın bu sabah bitmiş olması gerekiyordu. Evde internetim var lakin her 2-3 saatte 2 milyon crc hatası vermeye başladı ve ardından kesildi. Dsl-750 modem kullanıyorum. Sorun modemden de olabilir mi? Son sürüm

Modeme reset artıktan sonra mı snr’yi 10 yapayım yoksa bu haliyle mi?

Şimdi internet geldi. Eğer bunda da crc yükselirse modem mi değiştirmeliyim yoksa destek kaydı mı açmalıyım?

Teşekkür ederim. (20 krkter)

1 Saate 50 bin CRC üretmiş modem. SNR’ı elle 3e sabitlediğimden de olabilir diyeceğim de SNR 8 ken de bu şekildeydi

Az önce 10’a çektim. Şimdilik sıkıntı gözükmüyor. Ayarlar şöyle

55 yıllık bina ancak bundan önce airties modemde 65 mps alıyordum. Hiç kopma vs olmuyordu. Hafta da 100 crc bile görmüyordum neredeyse.

1 Beğeni

hocam tekrarladı yine. Saniye de 100 bin crc hatası veriyor ardından internet kesiliyor. Şimdi eski airties modemimi taktım onda hat değerlerim düzeldi ve 10 crc hatası gözüküyor şuan.

asusu kotulemıyorum ama tum modellerinde boyle tenda aldım kafam rahat

1 Beğeni

Eski sürüme güncelleme şansım var mı? 790’ı beğenmişler ancak güncellemeyi seçtiğimde yükleniyor lakin son sürümde kalıyor hala

1 Beğeni