Sabit hattın aktif olamayıp 3 ay süren ve kapanan destek kaydı sonrası İnternet kesintisi

Valla çok mutluyum ya

İnterneti superonline dan taşıyalım dedik taşıdık sabit telefon hattınıda dahil ettik ama telefon açılmadı kapalı sesyok tepki yok ama İnternet aktiftie neyse dedim bekledik 3 aydır sabit hat çözülmedi babamın üstüneydi şimdi size ulaşamadıl diyip kaydı kapatmışlar ve üstüne İnternet kesintisi 3 aydır türk telekoma kayıt açıp açıp durdunuz adamlar sabit hat için arıza yok deyip durdular şimdi gene destek kaydı açılmış yaa kardeşim sabit tel hattını BAĞLAYAMADINIZ anladım İNTERNETİMİ NEDEN KESİYORSUNUZ VE ŞİMDİ 3 AYDIR TELİ ARIZA YOK DİYE İLGİLENMEYEN TÜRK TELEKOM KESİLEN İNTERNETİ CİDDEN BAĞLAMAYA MI GELECEK NOLUYOR KARDEŞİM

Merhaba, DSL ışığınız yanmıyorsa veya hatalı (kırmızı) yanıyorsa buradan “İnternet Bağlanamıyorum-DSL Yanmıyor” kayıt açın ve telefonunuz ile ilgili kayıtı da buradan “Çevir Sesi Hiç Yok” açabilirsiniz.

Zaten açtım. Türk Telekomun 3 aydır halletmediği tel hattı varken şimdi kesilen İnternetimi -ki tamda destek kaydı kapandıktan sonra- Türk Telekom gelip çözücek mi hakkaten herhalde kayıt aç kapa yapıcaz İnternetsiz bi 5 ayımız var gibi