Sabit Hat+Vdsl Türknete Geçmek

Aranızda varsa söyler misiniz? Vdsl altyapılı olup TurkNet 'e geçen var mı hattını iptal ettirmeden? Varsa şayet geçiş süreci nasıl işledi?

https://turk.net/baska-operatorden-gecis
Konuyla ilgili olarak aklınıza takılan soru olursa yazabilirsiniz.

1 Beğeni

Sorum değişmiyor. Anlık olarak neler yaşandığını öğrenmek istiyorum. Tabi öyle 1 kullanıcı geçiş yaptırdıysanız…

Başvuru aşamaları aynen anlatıldığı gibi bir değişiklik yok. Başvuru ekranında telefonum var seçeneği ve xdsl numaranızı girmeniz gerekiyor. Evrağı TurkNet Kurye (taşeron firma) getiriyor, imzalıyorsunuz. Taahhüt varsa en az 5-6 gün önce başvuru yapınız.
Davet kodu kullanırsanız 2. ay ücret ödemezsiniz.

1 Beğeni

ben millenicomdan hiç port kaybetmeden direk TurkNet 'e geçmiştim, orayada telekomdan geçmiştim.

1 Beğeni

Başvuru aşaması önemli değil benim için başvurduktan sonra ne oluyor anlık olarak. Nasıl aksiyonlar geçiriyor internetten hattı ve telefon hattı… O işlemleri yaparken 1 adım ileriden halletmeye çalışacağım. Benim sorum elimizde olmayan bu süreç işlerken internet hattı ne olacak?

senlik bi durum olmuyor. Sözleşmelerini gönderince TurkNet kullanıcı adın ve şifren gelince modeme girip devam edicen

Bence öğrenmek istediği konu ne kadar süre internet kesintisi yaşayacağı bilgisi

1 Beğeni

sanki bende kesinti hiç olmadı gibi ama geçmiş zaman hayırlıyamıyorum şimdi :slight_smile: internetim kesildiğinde evde de olmayabilirim artık yaşayıp görecek arkadaş

2 Beğeni

Arkadaşlar teşekkür ederim yanıt alınmıştır. Arkadaşın dediği gibi internetin ne kadar süre kesildiğini merak ediyordum.

3 Beğeni

@JusTiMe, sanırım bu açtığınız konu ile aklınıza takılan tüm sorularınıza cevap buldunuz. Verimli bir konu olduğunu anlıyorum.

1 Beğeni