Router tavsiyesi

Merhaba,

Türk Telekom’un Tp-Link Archer C5v v1 router’ını kullanıyorum (fiber internet). Bunun yerine tavsiye edeceğiniz bir ürün var mı?

Ben wifi (2.4Ghz) sebebiyle memnun değilim.

Teşekkürler…

2 Beğeni

hocam bütçe de belirtme şansınız var mı?

valla 500TL maksimum verebilirim. gerçi her şey pahalandı ama neyse. :slight_smile:

1 Beğeni

Keenetic viva. Çok pahalıymış baktım 800 tl miş xd

Tp link c80

Seç beğen

1 Beğeni

Güncel fiyatından haberin yok herhalde :smiley:

1 Beğeni

C80 iyi şuan da yeni sürüm

2 Beğeni

Kaçırmasın fiyat yükselmeden 550 tl

TP-Link-Archer-AC1900-Wireless-MU-MIMO/

Zyxel VMG3625-T50B AC1200Mbps bu ürün nasıl? artık bir de modemler modem/router olarak geliyor değil mi? konuya biraz yabancıyım öğrenmeye çalışıyorum :slight_smile:

yani en iyi Keenetic viva mı?

1 Beğeni

Yok şuan c80.
Ac1900

Viva
Ac1300

Viva çok pahalı 800 tl filan onun yerine ax50 al daha iyi :slight_smile: aynı para

Bütçe aşar ama gigabit ve usb 3 olmasından dolayı keenetic hero derim.

1 Beğeni

tamam o zaman beyler alırsam TP-Link Archer C80 AC1900 alıcam umarım 2.4ghz’de sorun yaşanmaz, eski notebook için bağlantının iki de bir kopmaması lazım.

çok sağolun cevaplarınız için

xiaomi ac2350 400 MB 2.4G 5 G 867 3 ADET 2.4G ANTEN 4 ADET 5GHZ ANTEN PİYASA FİYATI 500 ALTINDA

1 Beğeni

Tp link c80.

5 GHz: 1300 Mbps (802.11ac)

2.4 GHz: 600 Mbps (802.11n)
Çift bant genişliği sunar 4 antenden de. Hem 2.4 hem 5 g

:grinning: mu mımo destekli

Ürünü bilmiyorum ama paralel ithalat ona dikkat.

MiR4A Giga alın OpenWRT ile keyfinize bakın derim. En son 250 lira dolayındaydı. Ben geçen sene bu zamanlar 120 lira civarına almıştım gayet memnunum :smiley:

1 Beğeni

Ben Amazonda 5 6 ay önce 312 TL Aldim Garantiyi anlamamda garantiyi napacan modemi aliyon router bu kolay kolay bozulmaz

Beyler selam,

Tavsiye edilen Tp-Link Ac1900 (Archer C80) router’ı aldım fakat bu routerla internete bağlanamıyorum.

Sorun nedir? Nasıl düzeltebilirim bu sorunu?

(Gerçi yardım merkezinden destek kaydı açtım ama ne zaman düzelecek kim bilir. Türk Telekom MAC adresi izni mi mevzu?)

1 Beğeni

gel yapalım . :slight_smile: diğer modem takılımı şuanda @cliff62

1 Beğeni

valla eski modem takılı şu an onla internete giriyorum.