PPPoE Stopped Belası

Planlı bakım

Gündüz 15.16 da ben de pppoe stopped verirken aynı santrale bağlı olan arkadaşımın hattı o saatte hata vermemiş ?

İpv6 açıksa farklı sunucudan hizmet alıyor olabilirsiniz :man_shrugging: bir kayıt oluşturun. O saat aralığında planlı çalışma yapılmış mı? Ppp hatasının sebebiyle ile ilgili bilgi isteyin.

:joy::joy::joy::joy: işte güzel cevap geldi :joy::joy:

Hattım fiziksel olarak nasıl kopabilir ya

Fiziksel dediğinde aklıma sadece kabinde ki elektrik kesintisi veya dalgalanması geliyor :man_shrugging:

Rtük iş başında ! Yazım siliniyor. Hem de konu ile göbeğinden alakalı. Ne hakaret var, ne küfür ne vs. Yazık… böyle mi çözeceksiniz sorunları ? Şu forumda yazan şikayetleri okusanız vehameti görürsünüz ama maalesef

3 Beğeni

Modem loglarında kesinti ile bağlanma arasında saniye bile yok.

• olarak arkadaşın 3 kez pppoe bağlantısı kopmuş ve dsl uptime sıfırlanmamış.
1 Beğeni

Benim mesajlar neden onay bekliyor öğrenebilir miyim acaba ? Devlet memuru gibi yapacağımız her iş gibi olur izni mi alıcaz ?

1 Beğeni

Gönderilen tüm mesajları kontrol ederek yayınlıyoruz kural dışı bir mesaj görürsek işlem sağlıyoruz sadece size özel bir durum değil.

1 Beğeni

Çözülse benim ki çözülürdü, vazgeçin bu sevdadan!

2 Beğeni

Varsın çözülmesin. En azından milletin haberi olur

2 Beğeni

Milletin haberi var da bazılarının işine gelmiyor yapmak yapmamak konusunda çok sorun var çok internetle ilgili Türkiye’de

1 Beğeni

Geçen bunu bende farkettim. Özel mesaj üstünden eski yönetici hakkında bir şey yazacaktım yasaklı kelime diye geçiyor. Enes bey hala gönlümün forum Lideri :slight_smile:

1 Beğeni

Hiçbir sonuç çıkmayacağına eminim ama incelesinler bakalım

Ericsson benim ki wireshark da bakmıştım önceden…

Bağlı olduğum ssg ismi zaten : TT-99-GUNESLİ-ERC-SSR-01 olarak geçiyor.

Böyle direkt marka ismi vermek yanlış çünkü; keenetic, tplink, tenda ve Zyxel modemler ile denedim sorun devam ediyor hepsinde

Aynı SSG den hizmet alan turknetli arkadaşım var, onun herhangi bir sorunu bulunmuyor, modem olarak da keenetic kullanıyor.

Sorun da şu zaten farklı isslerde aynı alt yapıyı kullanmasına rağmen sorun yaşanmıyor.

bu sorunun çözümü çok basit gençler yormayın kendinizi :innocent:

1 Beğeni

Alalım çözümü :sweat_smile:

1 Beğeni