Port sorunu

Bir kaç ay önce taşındım taşındığım bölgede port sorunu vardi TurkNet 'e başvurduğumda böyle söylendi. Ben de Türk telekom’a bir daha başvurdum kendi müşterisi olduğundan altyapıyı daha hızlı çözer diye TurkNet başvurumu da iptal etmedim daha sonra Türk Telekom sorunun çözüldüğünü gelip interneti kurabileceklerini söylediler ben de Türk Telekom aboneliğimi iptal edip TurkNet 'e bunu bildirdim ama şuan tekrardan bulunduğum yerde port yok ve bir hatadan dolayı aktivasyon işlemi yapılmıyor müşteri destekleri işlerin hızlanması için gerekli birime aktarıcağını söylüyorlar fakat kimse beni geri dönüp aramıyor bir ay port problemi 1 hafta aktivasyon inşallah TurkNet portu almıştır da tekrardan port sorunu beklemem ne yapmam lzm

Türk telekomdan taahütsüz internet ya da taahütsüz ev telefonu satın alarak TurkNet 'e geçiş isteyebilirsiniz. Bu şekilde size verdikleri port üzerinden internet hizmeti vereceklerdir.

Türk Telekom şuan port yok diyor TurkNet devraldı mı aldıysa 1 haftadır neden kurulmadı niye hiçbir bilgi verilmiyor anlamadım

Direkt internet değil taahütsüz ev telefonu için başvuru yaparsanız yüksek ihtimal port verirler o şekilde deneyin şansınızı. Eve telefon bağlandıktan sonra TurkNet 'e operatör değişikliği için başvuru yapın. Port sorunu yaşayanların bu şekilde adsl internet sahip olduklarını duymuştum denemeye değer.