Pişkin Dolandırıcı! 08505200947

Az önce bu numaradan arandım. Lafı uzatmadan hızlıca diyaloğa geçiyorum;

• İyi günler, sizi Turk net’ten arıyorum, ismim Gözde. Serdar beyle mi görüşüyorum?
  • Gözde hanım, bu numara Turk net numarası değil. Sizi savcılığa verdim. Yakında görüşürüz.
  • Peki selamımızı da söyleyin, bay bay!

Yüzsüz, pişkin ve ahlaksızlığın dibini vurmuşlar! Ülkede adalet maalesef bir terim halinde kaldığı için, bunlar gün geçtikçe daha çok yüz buluyor. Söyleyecek söz bulamıyorum…

2 Beğeni

Numarayı bu şekilde belirtmeniz iyi olmuş diğer kullanıcılar görüp engelleyebilir, numarayı gerekli birime iletiyorum. Aşağıdaki yazıda TurkNet’e ait resmi numaralar bulunmaktadır, dilerseniz telefonunuza kaydedip bu şekilde ayırt edebilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme

Sizi arayarak TurkNet adını kullanıp hizmetinizle ilgili değişiklik olacağını ya da sosyal medyadan, internetten kampanya yapılacağını iddia eden kişilere ve sitelere itibar etmeyin. Bunun gibi sitelerle ve kişilerle güvenliğiniz için bilgilerinizi de paylaşmayın.

İlgili kişiler ve siteler hakkında tüm hukuki yollara başvuruyoruz. Siz de bu dolandırıcılık girişimlerini polise ve savcılıklara ihbar edebilir ya da bize bildirebilirsiniz. Sadece www.turk.net ve sosyal medya hesaplarımızdan paylaşılan bilgileri dikkate almanızı rica ediyoruz. Sizinle iletişime geçtiğimiz resmi numaralar aşağıdaki gibidir. Bu numaralar haricinde bir numara üzerinden sizinle iletişime geçen kişilere ve verdikleri bilgilere lütfen itibar etmeyin.

TurkNet Resmi Numaraları:

[(0850) 288-80-80]
[(0850) 288-10-10]
[(0212) 703-45-45]
[(0850) 288-80-81]
[(0850) 288-80-16]

TurkNet KOBİ Resmi Numaraları:

[0(850) 288 30 30]
[0(850) 288 30 40]
[0(850) 288 30 20]
[0(212) 703 13 06]

1 Beğeni

Bu numara benide bügün aradı

Beni müsait olmadığım zamanda ara bul gözde gereken ne ise onaylayalım :slight_smile: