Pingim neden yüksek?

Merhaba arkadaşlar, ben yaklaşık birkaç gündür yüksek ping ve hız kaybı problemi yaşıyorum. (akşam saatlerinde) Her şeyi doğru yaptığıma eminim. (Kablolu bağlanma, arkada sayfa açık olmaması vs.) Ancak bu sorunu bir türlü çözemedim. Aşırı yoğunluktan olduğunu düşünüyorum ancak sizin de görüşlerinizi almak istedim. Buraya traceroute ve hız testlerimi atıyorum, yardımlarınızı bekliyorum.
tracert test1

Yüksek ping ve Hız düşümü yaşamanın sebebi yoğunluktan kaynaklanıyor olabilir hız testini saat 22 de yapmışsın bu saatler yoğun saatlerdir son zamanlarda akşam internet trafiği %30 arttı ama yinede hat trafiğinin incelenmesi için destek kaydı oluşturabilirsin.

1 Beğeni

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler Hakan bey, kayıt oluşturdum bekliyorum.

1 Beğeni

Rica ederim Selçuk bey

1 Beğeni

Sorun hala devam ediyor.

trace

Yaşadığınız yer neresi ?

Antalya, Kumluca. Aynı lokasyonda benle benzer problem yaşayan arkadaşlarım varsa yazarsa sevinirim.

Selam selçuk bey biliyorsunuz ki malum sebepten ötürü internet trafiği çok fazla arttı facebook grubu dahi kalite kısıtlamaları yapıyor size tavsiyem beklemeniz olacaktır ne yazık ki yapacak birşey yoktur.

1 Beğeni

Bu konu, son yanıttan 60 dakika sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.