Ping memnuniyet anketi

TurkNet ile aldığınız Ping süresinden memnun musunuz?

• Evet
  • Hayır
  • Kararsız

0 oylayanlar

Suânâ kadar en düşük 49 ms çıktı

türknetin tek eksiği bence ping sorunu bunu bir halletseler varya tadından yenmez artık ama bi türlü çözülmedi işte!

Kısmen memnunuz diyelim :joy:

1 Beğeni

Postu yeni gördüm, orantılara bakınca genel tablonun kötü olduğunu düşünüyorum. Son zamanlar da ping postları görüyorum, ping rotaları dolaşımlı ve gecikmeli halde hizmetini kullanan kullanıcılara rastlıyorum. Bu, durum için Turknet tarafın da düzeltme yapılması gerektiğini düşünüyorum.

3 Beğeni

Ben kararsız dedim. Ülkenin çoğu geçtiğimiz yüzyıl döşenen bakır kablo ile internet hizmeti alıyor ve turknet kullanıcıları da çoğunlukla böyle. Hal böyleyken bu altyapıdan daha iyisini almak da kolay değil. Sıradan bir ev kullanıcısı olarak <50ms ping beni rahatsız etmiyor ama oyuncu olmak istemezdim doğrusu. O yüzden hayır diyenler de anlıyorum.

1 Beğeni

Valla ping sorunum yok ama internete baglanmak gibi bir sorunum mevcut bir yildan uzun bir suredir her gece 1-3Mbit arasi hizim. Gece 2 ile aksam 22 arasi ise 75 Mbit.

suana kadar benim 20 ping cikti

bence oylamaya istanbul ve trakya disindakiler katilmali ozellikle dogu ve guneydogu hatta belki ic anadoluda bile cok yuksek pingle mucadele ediyoruz.ttnet gibi firmalar daha dusuk verirken

1 Beğeni

32 lik paketle 8 ms alıyorum gayet güzel ve yeterli

1 Beğeni

aynen öyle istanbul pingi iyi zaten ben iç anadoludayım memnun değilim