Pıng degerlerı

bu degerlerde olması normal mı ? ?

sitede sorun olabilir bende sitede test yaptım 3000ms yazıyordu cmd ile denedim daha düşük çıktı. Oyununuzun İP veya adresi varsa cmd ile test edin.

SİTE TEST

CMD TEST

bu şekilde

Neden 11den sonra time out yemeye başladı? Bende öyle birşey olmadı enteresan.

bilmiyorum malesef :frowning:

Kanka ben bıraktım sende bırak manyak olursun :joy: tracert at modem değiş kabloları kontrol et kablolu bağlan sende hata TurkNet’i Ping ile suçlama ban yersin ban !

Çözmem lazim hocam , bu boyle olmaz . Malum uzun bı sure turknette kalacaz malum port olmaması vs. Bı çözümü olması lazim yani

neyi çözüyorsun hocam ahahaha dediğin komik geldi kusura bakma da cevabı atayım sana.

Merhaba,ben…

Arıza kaydınızı incelediğimde herhangi bir sorun tespit etmedim.Ping sorununa doğrudan müdahale edememekteyiz.Ping probleminizin giderilmesi adına aşağıdaki faktörleri dikkate almanız yeterli olacaktır. vsvsvsvsvs

o cevap daha once bana da geldı ve tekrar tekrar kayıt acıp arandım ve hat degerlerınde dusus oldugu oldugu mudahale edıldıgı ve sorunu cozduk dedıler, bende kotrol sagladıgımda bı kac gun sorunsuz kullandım ama stabıl kalmıyor mesela dun arandım hat degerlerım guzeldı ve pıngım dusuktu ama bu gece ıtıbarı ıle hat degerlerınde dusus oluyor ve pıng dalgalanması halen mevcut. 1 gunde olsa duzeltılebılıyorlarsa mudahale edebılıyorlar demek. ugrasacam artık .