Ping 30 dan 70'e çıktı

Yaklaşık 3 saat önce lol oynarken normalde 30 veya 29 msalıyordum. Oyun esnasında pingim bir anda 66 - 68 arası oynamaya başladı ve 66’da sabitlendi. Oyundan sonra hız testi sitelerinde hız testi yaptığımda normalde 29 ve 33 arasında oynayan pingim 70 - 72 arası çıkmaya başladı ve halen o seviyelerde. Bunun nasıl düzeltebilirim?
Modem: ASUS DSL-AC750
Sürüm: 1.1.2.3_473
(Ek olarak modem güvenlik duvarım kapalı ve Ipv6 ayarları aktif fakat Ipv6 henüz aktif değil.)

1 Beğeni

Modemde Crc fazla artıysa olabilir. TurkNet Online İşlem Merkezi girip teknik bilgilerde . Bağlantı yenile var onu dener misin.

Modem değerlerimi ve ayarlarımı attım hocam şuan Modeme Reset atmadan önce de CRC 120 falandı 24 saat içinde.

Bunu basınca bir iki dk sonra kendine gelmesi lazım .

Hocam o bende çalışmıyor sanırım. Daha önce de çok denedim ona basınca benim bağlantı yenilenmiyor.

Arada sırada bende de oluyor nedenini bilmiyorum anlık peek yapıyor ama tekrar yerine geliyor.

4 saattir bekliyorum hala düzelmedi.

endişe duymana gerek yok ara sıra bende de oluyor dün aynısı oldu steam serverlarındaki oyunlarda 55 60 arası ping im vardı dün 85 civarına çıktı gün boyunca sürdü bu durum sabah baktım düzelmişti bu sorunun sen ile ilgili olmayacak bir sürü nedeni var.

Cevaplarınız için teşekkür ederim düzeldi kendiliğinden.

1 Beğeni