Performans sıkıntısı

Herkese iyi bayramlar
Vdsl kullanırken hiç bir problemim yoktu şuan fiber de TV de bir şey izlerken sürekli donma problemi yaşıyorum vdsl 65mbps ile Sorunsuz kulladıgım cihazlarımı şuan da 110mbps ile hiç verimli kullanamıyorum bunun sebebi nedir bilen var mı

Merhaba modeminizde ipv6 ayarlarını kapatın,farklı dns adresleri deneyin,TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden güvenli internet profili istemiyorum seçeneğini seçin eğer bu seçenekleri yaptıktan sonra bir sonuç alamazsanız TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden arıza kaydı açın.

2 Beğeni

Merhabalar, moderatör arkadaşımızın belirttiği yönergeleri uyguladıktan sonra bilgi verirseniz sevinirim :innocent:

1 Beğeni

Destek kaydı açtım sanırım hızımı düşürdüler biraz şuan bir sorun yok aynı zamanda destek kaydı üzerinden fiber modemin (zte marka) vlan şifresini sordum bu henüz dönüş yapmadılar farklı bir modem kullanmak istiyorum vlan şifresi olmadan bu mümkün görünmüyor

1 Beğeni

Merhaba, @Memoka Modem değiştirmek istiyorsanız, yardımcı olacağım. Vlan ıd: 35 olarak geçiyor ama modemin içinde bu farklılık gösterete biliyor. Modem aldığınızda değişliklik için buradan etkitlerseniz yardımcı olurum.

TurkNet online işlemlerden modem kullancı adı ve şifresi yazıyor.

Merhabalar, probleminizin çözülmesine sevindim. Moderatör arkadaşımın belirttiği yöntem ile şifrenizi alabilirsiniz :innocent:

Kastettiğim bu degil elimde keenetic modemim mevcut onu kullana bilmem için vlan id şifresi lazım dı saolsun mertcan ve Murat yardımcı oluyorlar desteginiz için teşekkür ederim