Paket kaybı yaşıyorum

Geceleri 20.00 ile 00.00 arası paket kaybı yaşıyorum.

görüldüğü gibi ilk paket lost saat 20.26 da başlıyor ve gece 12 -1 e kadar sürüyor.Çözüm için ne yapılabilir.

2 Beğeni

Tüm Türkiye üzerinde oluşan saturasyon sorunu’nu yaşıyorsunuz. TT ile ortak çalışmalar devam ediyor. Tüm bölgelerde çözülecek bu sorun merak etmeyin.

4 Beğeni

Çalışma var ise neden internet her gün daha kötü oluyor?

Malesef daha tam çözüme kavuşmuş değil.

Çözüme kavuşmadığını zaten 2 aydır görüyoruz. 2 hafta öncelerine kadar hızımız 5-10 Mbps’a kadar düşerken neden şimdi 1 Mbps’ın altına düşüyor? Gerçekten 0.50 Mbps gibi indirme hızları komik… Ve ayrıyeten şunu sormak istiyorum: Neden indirme hızları düşerken yükleme hızlarında değişme olmuyor? Yani yoğunluk yüzünden upload’ında etkilenmesi gerekmiyor mu?

Ne yazıkki bende aynı dertten muzdaribim şu anda bile mobil verden yazıyorum bunu

İzlediğiniz her video, girdiğiniz her sayfa, internet sayfasında gördüğünüz herşey download anlamına gelmektedir. Herkes de bu eylemleri sık sık yaptıgı için Download yogunlugu oluyor.

Eminim ki milyonlarca insan benim gibi online oyun oynayıp, görüntülü konuşuyordur ama sadece download’ın düşmesi çok garip.

1 Beğeni

Yıllardır sorunsuz kullanıyorum türk telekom Bahçelievlerde fiber çalışması yapmış benim yapa uzağa taşınmış 35-40 aldığım internet 15e düştü sinirimden modemi kırıcam hiç bir şey yapamıyorum

Ülkedeki instagram kullanımı azalsa eminimki saturasyon düşer. 16 ms ile oyun oynarken kardeşim instagrama girince 1600 e fırlıyor ping.

1 Beğeni