Paket değişikliği hk

Merhabalar, bana tanımlanan Özgür İletişim Paketinin hızı 35Mbps idi, bu pakette 32Mbps’nin altına düşmedim, çok memnun kaldım ve bugün Özgür İletişim Ekstra 100 Paketine geçiş yaptım. Bana modemi açıp kapatınca hızımın yükseleceği söylendi kaç kere yaptım hatta fişi çekip taktım genede artmadı ne yapabilirim

Hat değerlerinizi paylaşabilir misiniz?

Bu oluyor değil mi

Hattınız değerlere göre 100 desteklemiyor. Snr 8 de 50mbps alınabilir ama stabil olmayabilir. Modemi kapatıp açıp bir daha değerleri atar mısınız?

ben dün destek kaydına böyle yazdım bana ulaşamadıkları halde direk geçişimi yapmışlar o zmn mağdur durumda oluyorum beni eski 35 lik netime düşürürler değil mi çünkü boşa 10 tl vermiş olacağım

Ben böyle yazdım

Şuan hattınıza 37 tanımlanmış gibi görünüyor. Destek kaydı oluşturarak 50mbps tanımlanmasını isteyebilirsiniz. Hattınızın alabileceği max hız 50mbps dir.

ben geçiş yapmadan öncede 37 idi değişen bişey olmadı destek kaydı açtım birde şeyi sroacağım 50 alırsam bağlantıda sıkıntı olur demiştiniz yani stabil olmaz demişsiniz online oyunalarda ping sorunu vb gibi şeylere yol açar mı bu stabilsizlik

Snr değeri azaldığında hattın bağlantı kalitesi de azalır. Bu da kopma sorunlarına yol açabilir. 50 paketine geçip deneyimleyebilirsiniz. Bir sorun olursa tekrar 35 e düşürebilirsiniz.

35 düşürme hakkım varsa tekrar tabi deneyeyim

Memnun kalmazsanız OİM - Paket Değişikliği sayfasından tekrardan Özgür İletişim 35 paketini seçerek değişim yapabilirsiniz.

1 Beğeni

Evet tekrar 35 e geçiş talep edebilirsiniz.

1 Beğeni