Paket değişikliği Fiyat

S.a kullandığım paket özgür iletişim 35mgbt vdsl kullanıyorum maksimum alıcağım hız 72mbgt yazıyo şuanki faturam 250tl eğer paket değişikliğine gidersem 72 mgbt çıkarsam fiyat ne olur acaba biligisi olan varmı pket edğişikliği sayfasına giriyorum ama fiyat yazmıyo orda sadece paket değiştir diyo

1 Beğeni

Merhaba,
Paket değişikliği sonrası fiyat değişikliği olacaktır.

Peki güncel fiyatlar nasıl çünkü sadece 72mbgt geçebilirisniz diyo ama fiyat yazmıyo sizin bilginiz varmı fiyatlarla ilgili

Merhaba,
tekrar kontrol ettim sanırım fiyat değişikliği olmuş. Sitede 250 TL yazıyor.
Emin değilim bu yüzden yetkili arkadaşlarıma sorayım. Bende daha yeni farkettim.

Evet 170tl idi 35mgbt ama şuan 250tl maksimumhız tek fiyat 250tl yazıyo turknetin kendi sitesin’de ama vdsl’demi geçerlimi acaba yoksa sadece gıgafıber’demi geçerli

Alt yapı sorgulaması yaparsanız orda VDSL olarak geçiyor
250 TL yazıyor.

Merhaba, Paket hızını yükseltirsek yada düşürürsek fiyat değişikliği mi oluyor? Ne hız alırsak alalım aynı fiyat diye biliyorum.

Selamlar, eski fiyattan hizmetini kullanmaya devam eden kullanıcılar paket değişikliği yapar ise güncel fiyat üzerinden hizmetini kullanmaya devam edecek. Örneğin siz fiyat güncellemesinden etkilenmeyip 149,90 TL’den hizmet alıyorsanız ve paket değişikliği yaparsanız hizmet fiyatınız 249,90 TL olacaktır.