Online işlemlere giriş yapamıyorum

Merhaba,
İnternetimdeki ani hız ve stabilite düşüşü sonrası destek kaydı oluşturmak için online işlemlere giriş yapmak istedim fakat şifrem kabul edilmedi. Sonrasında şifremi unuttum diyerek yeni bir şifre oluşturdum. Herhangi bir hata almadım ve yönerge üzerine giriş yapma ekranına döndüm. Bu şifreyle de giriş yapamadım. Bir ya da iki kere işlemi tekrarladım ve hala giriş yapamıyorum. Kullanıcı adı veya şifrenizi hatalı girdiniz uyarısı alıyorum. Hız problemim kendiliğinden çözüldü fakat sisteme giriş yapamıyorum. Telefon destek hattını arayıp kullanıcı adımı ve şifremi öğrenmek istediğimde yine hata alıyorum. Takdir edersiniz internet sağlayıcımla etkileşimde bulunabileceğim tek platform online işlemler ve buraya erişememek huzursuz edici. Konuyu burayı açmanın fayda sağlayabileceğini düşündüm. Teşekkürler şimdiden.

Zaman zaman böyle durumlar yaşanabilir. Gerçekten huzursuz edici elinizden birşey gelmiyor. Ama sorununuzun arka planda hızla çözümlenebilmesi bir nebze içinize su serpmiştir

1 Beğeni

Şifre yenileme ekranında doğru işlemleri yaptınız değil mi? Aldığınız hatanın ekran görüntüsünü paylaşır mısınız mümkünse

2 Beğeni

Tam size ekran görüntüsü alıp atmak isterken son kez deneyeyim diye bu sefer telefon destek hatlarını arayıp online işlemler kullanıcı adımı ve şifremi öğrenmek istedim. Dün gece hata veren sistem bu sefer çalıştı ve bana geçici şifremi sms olarak yolladılar (online işlemlerde şifremi unuttum seçeneği sonrasında gelen sms ile aynı formatta). Yine birebir aynı işlemleri yaptım ve bu sefer sisteme giriş yapabildim. Hız düşüşü tekrar başladı ve kesintiler de eklendi ama destek kaydı oluşturabildim sonunda bundan sonrası destek ekibinde sanırım. İlginiz için çok teşekkür ediyorum iyi günler diliyorum.

3 Beğeni

İyi günler umarım sorununuz kısa sürede çözülür :pray: