Online destek hattı cevap vermiyor

Dün vodafoneNetten TurkNet 'e geçiş talebi oluşturdum ama anladığım kadarıyla canlı olarak istediğimizde arayıp konuşabileceğimiz bir müşteri hizmetleri yok uygulamadan yarım saat önce bişey sordum cevap veren yok o kadar herkesin övdüğü TurkNet bu mu gerçekten?

Biraz sabırsız gibisiniz… Gigafiber’li değilseniz evet arayacağınız sabit bir numara yok. Fakat Ttnet altyapısı ile kullandığım diğer internetime de kayıt açar açmaz anında cevaplar alıyorum. Destek kayıdını yazarken beni arayın seçerseniz maksimum 10 dakikada dönüş sağlanıyor. Sorun çözülse bile arayıp tekrar teyit alıyorlar.

İşin ilginç tarafı en az 100 kere kayıt oluşturmuşumdur, 1 kere bile dönüş sağlamadıklarına denk gelmedim.

4 saat 50 dakika sonra cevap verildi ben mi sabırsızım onlar mı umursamaz? Vodafoneda anlık olarak müşteri hizmetleriyle konuşabiliyordum 1 saat önce tekrar bişey sordum yine cevap yok

Selamlar @Ozzy, bildiriminizi saat 04:03’te yaptığınızı görüntülüyorum. Sanırım o saatlerde dönüş almak istediniz. Ekiplerimiz ise 09:32’de size dönüş yaptı.

Daha öncesi var hocam saat 18 veya 19 sularında yazdım gece saat 23 civarında dönüş sağlandı. Ama ben vodafonedayken karşımda hemen bi yetkili ile iletişime geçebildiğim için TurkNet 'te böyle olduğunu görünce şaşırdım açıkçası. Şu anda internettim aktif edildi ama paketimdeki gibi 100 mbps download 20 mbps upload hızlarını vermiyor. 58 mbps download 3 mbps upload veriyor arıza kaydı oluşturdum az önce aradılar umarım hızı düzeltirler.

Hız kaybınızla alakalı inceleme süreci başladı. Tespit edilen sorunlar en kısa sürede çözüme ulaştırılacak.

Upload hızı 14 mbps ye yükseldi ama download hızım hâlâ aynı süreci bura aktarmaya devam edicem ilginiz için teşekkürler

Hâlâ bi çözüm yok irtibata geçip bilgilendiren yok dün mh arayıp aciliyet bildiriyorum deyip kapattı sadece upload hızı yükseldi. Vaad edilen hızı sunamayacksan neden 100 mbps paket verirsin? Port değişecekse port değişecek deyin altyapı bu kadar destekliyorsa bu kadar destekliyor deyin neden hiç bilgi aktarılmıyor anlam veremiyorum. Müşteri hizmetlerine yazıyoruz kafasına esince yanıt veriyor illa ttnete geçicez belli oldu.