Onay için zulüm çektiriyorlar

6 gündür internet kullanamıyorum vdsle geçelim dedim dün ekip geldi bağlantıları yaptık turknet onay verecek ve internetiniz aktif olacak denildi bugün gelen mesaj ise kafamı karıştırdı bilen yaşayan biri varsa yardımcı olsun moderatör yetkili biri yokmu sorunumuzu çözsün artık

Merhabalar, sizin durumunuzu arkadaşlarıma ilettim. Gerekli incelemler yapıldıktan sonra sizinle iletişime geçerek bilgi vereceklerdir. Bende takip ediyor olacağım. İstediğiniz zaman özel mesaj üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

1 Beğeni

Sağolun sonunda muhattap buldum çok mutlu oldum umarım yarın(cuma) günü bu sorun çözülür ve haftasonumu internetsiz geçirmem size güveniyorum.

Enes bey bizim soruna da çözüm bulsanız keşke

1 Beğeni

her gün kaç kişinin sorununu çözmek için geliyor. meşkul olmadığı zamanlarda gelip bakıyor. belli sorunları çözünce yazacaktır.

1 Beğeni

Müşteri memnuniyeti her zaman herşeyden önce gelir imalat sahibi olarak söylüyorum müşteri ne derse desin her zaman yardımcı olmak gerekir en hızlı şekilde

1 Beğeni

Merhaba, Facebook grupların da görmüştüm seni. :slight_smile:
Sanırım, sorunun abonelik ile ilgili süreç. Facebook’tan iletişime geçiceğim…
Abone numaranı da özelden paylaşabilirsin…

1 Beğeni

bilgileri arkadaşa verin ulaştıracaktır.

1 Beğeni

Boşver in ben kendi yöntemlerinle hallederim eyvallah sağolun

Rica ederim. Umarım, sorunun çözülür…

Çözücem ben merak etmeyin

1 Beğeni

Arkadaşlarım sizi arayarak konu hakkında bilgi vermişler. Gelişme oldukça size bilgi vereceğiz. Konunun takibindeyiz. Bende her zaman size buradan destek olmaya devam edeceğim.

2 Beğeni

Merhabalar, tabii sorununuzu bana özel mesaj üzerinden müşteri numaranızla birlikte iletin. Ben size yardımcı olmaya çalışacağım.

1 Beğeni