Onay Almadan Ev Telefonu Aboneliği Açılması

Yaklaşık 1 hafta önce Türk Telekom tarafından arandım ve Türk Net’in ev telefonu için onlara başvurduğunu ve evde internetim olup olmadığı soruldu bende arayan dolandırıcı olabilir diye ev telefonu istemiyorum ben başvurmadım diyerek pek önemsemedim ama bugün Türk net bu şekilde mesaj geldi ve online işlemlerde paketler kısmında telefon aboneliği gözüküyor. Acaba benden onay alınmadan ev telefonu aboneliği nasıl başlatılabiliyor.

Merhabalar, konuyu bir inceleyelim. Bana müşteri numaranızı özel mesaj üzerinden iletir misiniz?

1 Beğeni

Abone numaramı özelden ilettim.

Konuyu arkadaşlarıma ilettim. Gerekli incelemeleriniz yapıldıktan sonra size bilgi vereceğiz.

1 Beğeni

merhaba bende türk telekomdan TurkNet 'e geçtim 7 ay önce yalın internete geçiş yapmıştım ttden TurkNet 'e ocak ayında yalın internete geçiş talebim bitmişti geçmiştim yani 2 gün önce kontrol ettiğim zaman benimde paket bilgilerine ev telefonu geri gelmiş size özelden atıyorum abone numaramı

1 Beğeni

Teşekkürler. Örnek olarak sizin hizmetinizide arkadaşlarıma ileteceğim.

1 Beğeni

Merhaba, ben de yalın internet kullanıyordum fakat VDSL’e geçiş sonrasında tekrar telefon tanımlanmış yardımcı olabilir misiniz ?, abone numaramı size özelden gönderiyorum.

Merhaba, konuyu arkadaşlarıma ilettim. İncelemeler tamamlandıktan sonra size bilgi vereceklerdir.

1 Beğeni

Enes Bey geçtiğimiz gün de benim davetimle gelen bi arkadaşın aboneliği başlatıldı ve telefon paketinin tanımlı olduğunu gördüm. Yalın internet için talepte bulundum ancak son durumu bilmiyorum. Bu konuyu da bir incelemeniz mümkün müdür? @EFG