Oime giremiyorum

Yazılım ekibine bildirilmiştir.Umarım en kısa zamanda çözülür.

Yazilim ekibi ne kadar zamanda cozer bu isi daha modem bile alamadim sitelerinden

İstemeyen postalar (spam) klasörüne baktınız mı?

Baktim hem maile baktim hem cep telefonundan denedim gene olmuyor

1 Beğeni

Başvuruyu ne zaman yapmıştınız?

TurkNet Online İşlem Merkezi bilgileriniz SMS ve E-Posta olarak tekrar size iletilmiştir. Kontrol sağlayıp bilgi verir misiniz?

1 Beğeni

Aktivasyon islemleri dün tamamlandı fakat oime hala giremiyorum sms ve eposta olarak gene gelmedi

1 Beğeni

Asıl sıkıntı sms ve epostanın gelmememesi daha bugün saat 16.13 e kadar turknetten mesaj geliyordu ne olduysa 16.13 ten sonra oldu twitter TurkNet destekten yazdim fakat cok ugrasmalarina ragmen ilgili ekibe yazdim dediler ilgili ekip hangi ekip yardimci olacak arksdaslari beklerim

Basvuruyu gecen hafta carsamba yapmistim fakat elimizde vdsl modem olmadigi icin turknetten modem aldik fakat onu da yanlisikla faturaya taksit olarak aldim onu iptal ettim TurkNet 'e iade ettim modemin iadesi yolda modem TurkNet 'e ulasinca modemi pesin olarak siparis vericem fakat TurkNet Online İşlem Merkezi e giremedigim icin ne yapacam bilmiyorum sinav senesinde istemedigim bir sey basima geldi

Malesef gene gelmiyor yok mudur bir cozumu

Aglamak uzereyim herkeste sorun cozulmus bi bende sıkıntı var

Hocam kodu bana gondermek yerine hesabima siz giris yapip hesabin sifresini bana gmail den iletemez misiniz

Yardimci olabilecek birisi yok mu

Arkadaslar lutfen yardimci olun tam 20 saattir ugrasiyorum

Merhaba, konuyu bana özel mesaj üzerinden detayları ve müşteri numaranızla birlikte iletir misiniz? Ben size bu konuda yardımcı olmaya çalışacağım.

TurkNet Online İşlem Merkezi e neden girilmiyor kanser etti artık
21
ya geç girer ya hiç girmez gidin şunu düzelitin artık kaç aydır böyle bune ya TurkNet Online İşlem Merkezi den mesaj falanda gelmiyor destek kaydı görünmüyor düzeltin artık @ModeratriX @alperenatici

1 Beğeni

Bilgisini Alperen bey e ilettim. Şu an hâlâ sorun yaşıyor iseniz tekrar özelden @alperenatici ya yazabilirsiniz.

şuan düzeldi giriyor geçte olsa acaba bu gigafiber sorgulama ne zaman düzelcek çalışma yapılıyordu ya 20 hafta sonra evinizde diyordu sonradan gitmişti

1 Beğeni

Bu konu ile ilgili güncel bilgi gelmesi durumunda @alperenatici bilgilendirme yapacaktır diye biliyorum.

1 Beğeni