Oim kullanım detayları yazılımsal hata

Paket kullanım detaylarına girdiğimde 16 TB kullanım gözüküyor. Modem kullanıcı adı ve şifremi yenileyebilir misiniz? Galiba bir güvenlik açığı var ve kullanıcı adı-şifreler çalınmış. Sabah da SMS geldi zaten. Bu konu çok hassas bir konu. Forumlarda da aynı sorunu yaşayanlar var. Acil bir şekilde ilgilenilsin lütfen.

şimdi bende kullanıcı olarak kendi yorumumu söyleyeyim kullanım detayları için 16 tb kullandı gözüken aya çift tıklayınız ve aşağıda aynı günlerin yanlışlıkla 5 6 kere yazıldığını görün. yani aynı gb ler daha çok kez toplanmış.yazılımsal bir hata var yani. 2. si 1 modeme kullanıcı adı şifre ile girildiğinde aynı kullanıcı adı şifre 2. modemde çalışmaz yani sadece 1 modemde o kullanıcı adı ve şifre kullanılabilir deneyebilirsiniz yakın arkadaşlarınızla. iyi akşamlar.

3 Beğeni

Bilal Bey’in dediği gibi bir kullanıcı adını birden fazla kişi kullanırsa hat sürekli düşer ve bağlantı sağlayamaz.

1 Beğeni

Benim hatta öyle bir sorun mu var acaba ? 24 saat hattınızın kopmadığını gözlemledik diyor fakat benim net yok dsl ışığı sürekli yanıp sönüyor. @Hakan.Yildirim

Dsl ışığı yanmıyorsa veya yanıp sönüyor ise bağlantı süresi sıfır olarak görünür. Bir daha kayıt açın.

Yanıp sönüyor. Kayıt açtım sanırım bi 48 saat yine bekleyecem.