OİM İnternet Paket Değişikliği

Bilemiyorum o durumu, ona bakarsanız crc konusunda en iyi modem tp link 9970 diyebiliriz. Hiç bir şekilde crc üretmiyor :slight_smile: asus un milyonları gördüğü hatta o azıcık ısınarak devam ediyor.

1 Beğeni

Çünkü broadcom işlemcili hocam ondan. Verimli modem.

1 Beğeni

Sorunun çözümü basit hızı düşürmek :slight_smile:

1 Beğeni

CRC oluyor ama göstermiyor da olabilir :man_shrugging:

1 Beğeni

Bir çok sebebi olabilir. Yeni altyapı standartlarını desteklemesi, 5ghz modu, farklı özellikler vb… Kullanma zorunluluğu yok.

2 Beğeni

aynı sorunu bende yaşıyorum durumunuz varsa hiç düşünmeden keenetic extra alın derim tamm söylendiği gibi snr yi çok düşükte kullanırsanız hat crc ve fec hatası üretiyor ancak crc hatası 100.000 gecene kadar deneme yaptım 2 snr ile hiç kopma olmuyor ama crc yükseldikce bi yavaşlama oluyor ama dediğim gibi yüksek hıza ihtiyacınız oldugunda düşük snr ile kullan sonra stabil snr kaç daysa o ayarda problemsiz kullanırsınız .

1 Beğeni

aslında vmg8623 te ilginç şekilde güzel geldi bana ancak sanırım ya saha dolabındaki teknolojilerden ya altyapı yetersızliğinden yada modemden kaynaklı bir sorun var . aslında vmg 8623 te snr yi 11 sabit yapsalar belki stabil kullanabiliriz. ha bide hiç problemsiz kullananlar var nadirde olsa sanırım onlarda hattında sorun olmayanlar yada yeni tip saha dolabından bağlantı alanlar . umarım yazılımla snr yi 11 12 yaparlarda rahat rahat kullanabiliriz

dediğiniz gibi sonuç itibariyle ücret ödedik biz bu modeme kullanamamak insanı rahatsız ediyor.

hangi modemlerde snr ayarıyla oynayıp max hızı yükseltebiliyoruz?

ben 2 db 4 db de o crc asus ac 750 sürüm 790firmware
ama bugun asırı pıngım var

Pinging facebook.com [157.240.9.35] with 32 bytes of data:
Reply from 157.240.9.35: bytes=32 time=29ms TTL=54
Reply from 157.240.9.35: bytes=32 time=31ms TTL=54
Reply from 157.240.9.35: bytes=32 time=32ms TTL=54
Reply from 157.240.9.35: bytes=32 time=35ms TTL=54

Ping statistics for 157.240.9.35:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 29ms, Maximum = 35ms, Average = 31ms

kesinlikle tavsiye ederim rahat edersin alınca gerçekten

1 Beğeni

Bildiğim kadarıyla asus ve keenetic modemlerde var.