Obs drop sorunu

depremden once obs uzerınden yayın yaparken sorun yoktu deprem den sonra obs uzerınden yayın acınca drop yıyorum destek kaydı olusturdum
ınternet alt yapınızda sorun yok denılıyor

Selamlar, bitrate düşürüp denemiş miydiniz? Upload hızlarınızda bir farklılık mevcut mu? Kablolu olarak İnternet Hız testi: Geniş bant bağlantınızı test edin - nPerf.com adresinden hız testi gerçekleştirmenizi ve modem ara yüzünden hat değerlerini ekran görüntüsü alıp buradan paylaşmanızı rica ediyorum.

bitrate düşürüp denedım değisen hic birşey olmadı

1. Liste ögesi

OBS’in StreamLabs versiyonu var. Onun üzerinden deneme şansınız var mı? Ek olarak yayın sırasında arka plandaki cihazların ağ aktiviteleri yayınınızı olumsuz etkileyebilir. Yayın sırasında hiçbir upload ve download işlemi olmadığından emin olmanızı rica ediyorum.

alperern bey daha önce hic bir sorun yokken suan neden sorun oluyor ben onu anlamadım streamlabs programında da aynı sekılde sorun yasanıyor

Bunun birçok sebebi olabilir. İhtimal dahilinde olabilecek sorunları yukarıda sıraladım. Onlara ek olarak yayın yaptığınız platform özelinde de sorun yaşanıyor olabilir. Driver, modem firmware ve uygulama güncellemelerini kontrol etmeniz de faydalı olacak.

baska yayın platformları da denedım degısen bırsey yok aynı sorun devam edıyor TurkNet ınternetı ıle TurkNet mobıl uygulamasına bıle gırıs yapmıyor

Paylaştığınız hat değerlerinde modeminizin uygun değerler ile buluştuğu görünüyor. Kullandığınız yazılım dışında bağlantı ve performans sorunları yaşıyorsanız Online İşlemler - TurkNet & 0 850 288 80 80 üzerinden destek kaydı oluşturabilirsiniz.