Nedir bu telekom kaynaklı arıza?

Merhabalar, altta resimde yazan saat bugün 14:53’tü. Sürekli olarak değişiyor ama benim internetimde hiç bir kesilme söz konusu olmadı. Niye böyle bir durum söz konusu. Eğer hattımda sıkıntı olsaydı böyle geçiştirilecek miydim?

Merhaba o bazen bende de oluyor benim de internetimde bir kesinti olmuyor kendiliğinden gidiyor sonra.

1 Beğeni

gitmesi önemli değilde saha dolabınada müdahale edilmiyor. Santraldan falan ediliyor herhalde :slight_smile: Çok garip bi durum.

şu an geçiştiriliyor olsanız bi cevap bulmaya çalışırdık ama eğer başıma gelseydi beni de böyle geçiştirecek miydiniz deyince biraz tuhaf olmuş :d

bkz: sen beni artık sevmiyorsun diyen sevgili

2 Beğeni

Bazen lokal çalışma yapabiliyor müdürlük. İhtimal dahilinde olunca bu bilgilendirmeyi yapıyorlar. Haber vermeden kestik durumu olmasın diye sanırım :wink:

@ModeratriX bu olayın aynısı başıma geldi tabi bu uyarı çıkmadan önce açık arıza kaydım vardı müşteri temsilcisine yardımcı olmak babında arıza görüyor dedim ve ekran görüntüsünü paylaştım bizim sistemimiz de böyle bir planlı çalışma gözükmüyor diye geri dönüş aldım ilginç geldi bana. :slight_smile:

2 Beğeni

:smiley: ya ondan değil :smiley:
(şu 20 karakter muhabbetide çok can sıkıcı)

Merhaba, modeminizin marka ve modelini öğrenebilir miyim?

1 Beğeni