Nakil İşlemleri (Sinyal Yok)

37000462 Nakil Destek Numarası ile 02.10.2020 tarihli nakil talebim TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden tamamlanmış denilmesine rağmen henüz sonuçlanmadı. Şu anda kurulum ekiplerini beklemekteyim. TT tarafından nakil talebinin ilk günü etiketleme yapıldı. Etiket üzerinden bu kadar zaman geçmesine rağmen kimse gelmedi bende iç tesisati modeme kadar bağladım. Fakat modeme sinyal gelmiyor.

Nakil işlemini ne zaman başlattınız?

02.10.2020 tarihinde başladı.

DSL ışığı yanmıyor şeklinde kayıt açın.

1 Beğeni

2 gün oldu herhangi bir gelişme yok toplamda 2 hafta oldu nakil başlayalı çok ilginç gerçekten

böyle bir mesaj geldi bugün tt arızadan sorun yok demişler ama çözülmedi halen sinyal yok

Santral kısmı boş ve vae kapalı olması tesisatla alakası yoktur değil mi? bugün 15 gün oldu halen internetim yok. OİM nakilin tamamlandığını söylüyor etiketlenen kabloyla modemi birleştirdim 13 ünden beri DSL yok kaydını açtım ama arıza tespit edilemedi denildi. Elim kolum bağlı böyle bekleyecek miyim daha önce başına gelen var mı?

Açık destek kaydınız varsa ücreti karşılığında yerinde destek ekibi talep ettiğinizi belirtin. Eğer sorun iç tesisat ile ilgili ise size 99 TL ücret yansıtılır. Değilse ücretsiz