Nakil işlemleri hakkında

Selamlar; Aynı mahallede içinde başka bir binaya nakil işlemi yapmak istiyorum lakin yeni bina 3 daire ama 2 daire gözükmekte 3 gözükmüyor ( 1 ve 2 var) Turktelekom yetkilileri biz hallederiz dediler ama ben TurkNet 'te devam etmek istiyorum nakil talebimi daire 2 olarak yaptım sıkıntı olurmu yada süreç nasıl ilerler.Daha önce bu binada 3 dairede farklı internet vardı nasıl sonuçlanır

Teşekkürler

Nakil yapmak istediğiniz binada ankastre kutusu yoksa ilçe telekom müdürlüğüne altyapı talebinizi iletebilirsiniz.

Ankastre kutusu var online işlemler den nakil başvurusu nu yaptık daire 2 üzerinde ama daire 3 çıkmıyor

Bununla ilgili türk telekomla iletişime geçebilirsiniz altyapı sorguda çıkmıyor diye tanımlaması yapılır.

Türk Telekom sağolsun aynı interneti Tivibu paketi ekleyerek yüksek fiyatta yaslamaya çalışıyor biz hallederiz dediler bu şekilde.Bizde başvurusu 2 .daireden denedik şansımızı inşaallah işimiz uzamaz hemen çözümlenir

1 Beğeni

Sorun olmaz. Siz etiketli kabloyu kendi dairenize bağlatir veya bağlayıp kullanabilirsiniz

1 Beğeni