Müşteri kaynalıdır

TurkNet türktelekom ikiside aynı seyi söylüyor müşteri kaynaklıdır nasıl benden kaynaklı anlamıyorum bilen varsa da yardımcı olsun iki aydır aynı yerde sayıyorum modemden dendi iki kere sıfır modem aldım ic tesisat dendi sıfırdan cat6 kablo cektim benim tarafımda herseyı degistirdim ama hızı degistiremedim bilen başına gelen varmı böyle bi sorunla

Hattınız çok iyi bu şekilde hiçbir sorun yok. Hızla ilgili sorun nedir tam olarak.

Hız alamıyorum kablolu kablosuz 30 35 en fazla

Modemi alpha sürüme alın. Stabil 3.4.12 de bu sorun var sanırım. Dün bir abonede aynı sorunu yaşamıştı. Alpha sürüme geçince düzeldi. Modeme kadar 88 mbit hız geliyor.

2 Beğeni

Modem alpha sürümde modem buluşuyo gösteriyor ama yok hız ne oldugunu bilen de yok

Kablolu olduğu belli olacak şekilde 15 dakika aralıklarla 3 adet hız testi yapıp TurkNet’e hız/performans aşamasından yollayın. Gerekli kontroller sağlanacaktır diye düşünüyorum.

İki aydır gönderiyorum kablolu sekilde ama yok nedenini bilende yok nedir nedendir

Bu testi hangi cihazdan yaptınız? Eğer kablosuz ise kablolu yapıp tekrar atabilir misiniz?

Koblolu yaptım

Nperf üzerinden test yapabilir misiniz?

1 Beğeni

Gerçekten garip, bu değerlere göre daha yüksek hız alabilmeniz lazım.

Çevrenizde bildiğiniz böyle sorun yaşayan aboneler var mı?

qos kapalıdır umarım :smiley: ?

1 Beğeni

Cevremde yüksek hızda kimse yok cogu türktelekom müşterisi 16 mbps ben öncülük edeyim yüksek hız görün dedim demez olaydım bu telekomla alakalı birsey ama ne

Kapalı kapalı modemin icinden gectik 5. Modem deniyorum