Müşteri Hizmetleri Rezilliği

Bu gün statik ip aldım ve internetim.komple gitti ve bunu temsilcisi ile konuşmak istediğimde dahi hiçbir türlü ulaşamıyorum böyle bir rezillik olamaz ya kaç yıldır TurkNet kullanıyorum ve sanırım son vereceğim aboneliğime

TurkNet oyle maalesef … konusacak kimse yok … bir sorun olmaması için dua ediyorum

Delireceğim ya valla bu ne böyle hiçbir türlü iletişim yok 1 dakika çözülecek işi saatlerce bekletiyorlar

sorunu kendi başına çözüp çözemeyeceğine bak. modem ayarlarına girdin mi

Modemlik bir durum değil statik ip tanımlandı ve internet gitti modeme reset attım yine tık yok ipden kaynaklı bir problem yüksek oranda

Merhaba, Statik IP yani sabit IP ve genelde iş yerlerinde kameraların IP adreslerini sabitlemek için kullanılır.

Büyük ihtimalle size verilen IP adresinde bir sıkıntı var, bu konuda @EFG aktif olduğu zaman sizinle detaylı ilgilenecektir.

Dilerseniz size tanımlanan Statik IP adresinizi değiştirmeleri için talepte bulunun illaki geri dönüş sağlayacaklardır.

Merhaba @Syan, sorun yaşadığınız zaman bize Online İşlemler - TurkNet üzerinden kayıt açmanız durumunda hızlıca net uzman arkadaşlarım hizmetinizi ve hattınızı detaylı olarak kontrol edip size en kısa süre içerisinde geri dönüş yaparak yardımcı oluyorlar.

Sağolsun teknik bilgisi yüksek bir arkadaş aradı yardımcı oldu ve sorun çözüldü teşekkür ederim ona :slight_smile:

1 Beğeni

Bazı tanımlanan statik iplerde Internet erişimi olmuyor. Size de o iplerden biri denk geldi sanırım.

Arayan kişide farklı ip tanımlamıştır ve sorun çözülmüştür :+1:

1 Beğeni

Sorununuzun çözülmesine çok sevindim. Demek ki arayan ve size yardımcı olan bir ekibimiz varmış :wink: İyi kullanımlar dilerim.

7 Beğeni