Modemim nerede?

Geçen hafta abone oldum olurken modem siparişi de verdim 385₺ nakit alındı. Dün pazar günü teknik ekip geldi binadaki net kablosunu aktif edip gitti. Ama satın aldığım modemle alakalı hiç bir bilgi yok. Yardımınızı bekliyorum.

Aynı sorun bendede vardı internetten TurkNet online işlemlere girin orada bize ulaşın kısmı var orda destek talebi açıyorsunuz ve şikayetini yazıyorsun hemen ilgileniyorlar benim midem de geçen hafta gelmesi gerekiyordu ben talep ettim dün şuan geldi

1 Beğeni

Yazmaları 1 saat ila 6 saat arası oluyor genellikle ama mutlaka cevap veriyorlar

1 Beğeni

Teşekkür ederim bize ulaşın kısmına iki kere yazdım sabah 11de henüz dönen olmadı. Böyle olacağını bilsem gider kendim alırdım kurulum için gelen adam yanında getirmeyecekse niye burdan aldık cidden çok saçma…

Evet haklısınız benide aradıklarında kurulum için modeminiz geldimi diye sordular hayır dediğim zaman müşteri hizmetlerine yönlendirdiler onlarada ulaşamadım online işlemlerden hallettim

Merhaba @Erdemka, müşteri numaranızı benimle özel mesaj üzerinden paylaşırsanız size modem durumunuz hakkında daha net bilgiver verebilirim. Bu süreçte size yardımcı olmaya çalışırım.

Merhabalar… Kargo takip numaram henüz sisteme düştü teşekkürler herkese.

1 Beğeni