Modemı teslım ettım fakat gorunuyor sıstemde

selam
gecen hafta
fıber abonelık ıptal yapmıstım zaman asımından dolayı 15 gunde baglanmayınca ,sabah 10 da TurkNet ıptal yaptık telefondandan 1 saat sonra telekom aradı montaja gelıyoruz dıye şaka gibi evden tatıl ıcın gelmıstık kısme yoktu telekoma ekıbe dedım 1 saat once ıptal ıstedım bıze gelmedı ıptal baglarız iptal gelmeyınce ıptal olmaz dedı ekıp tamam dedım kımse olmadıgı ıcın adreste git gel 250 km yol yaptım uzak artık dedım bugun bıtıversın ayın basından bu yanan ugrasıyorum 13,30 ekıp randevu aldık…TurkNet mh lerı aradı daha sonra dedım ekıp baglacak o kadar uzun gıdıp gelecem ok dedı ekıp bagladı gıttı modemı takdı sınyalı actı TurkNet ınternetı acacak dedı en son
TurkNet ulastım ar zor dedım baglandı acacalım hepsı ok sonra mh lerı demezmı ıptal olanı gerı cevıremedık hıc bır sekılde baglanan aktıf edemıyoruz yenı acacaz dedıler ok dedım acalım sorun yok fakat dıyorkı şaka gibi sız modemı iade edın once sonra yenıden abonelık acacaz kurye ımza alacak yıne telekom ekıp gelecek baglamaya zaten dedım hepsı yapıldı 1 daha ne telekom gelır nede ben gelebıırım o kadar uzun yol gıt gel yaptım aksam oldu sorunu cozemedıler o zaman dedım ıptal yapalım tamamen .
modem ıade adresı attılar ıptal dılekce kımlık hemen yukledım sısteme ,ont + modemı kullanamdıgımız ıcın aras kargo ıle dedıkelr ıadrese gonderdım 2 gun sonra modem TurkNet 'e teslım yapıldı.
fakat dunden bu yana ulasmaya calsıyorum TurkNet ulasım yok malesef
mesaj gelıyor 3 gun ıcınde modemı iade edınız yoksa faturanladılır dalga gecılır gıbı oım den yazdım modemı godnerdım su kısıye teslım edılmıs su tarıf saatte dıye arayan soran yok
bugun yıne mesaj geldı aradık ulasamadık 7/24 telefonum acık.
lutfen tarafıma aranmasını talep edecem acıl olarak
sıstemde halen modem serı no ıle gorunuyor…

abone no: 2514692
saygılarımla

1 Beğeni

Merhaba @frantic, ben size bu konuda yardımcı olmaya çalışacağım. Detaylarınızı kontrol edip hem arkadaşlarım hem ben size geri dönüş yapacağız. Benden haber bekleyin lütfen.

1 Beğeni

Selam
Burdan yazdiktan 5 dak sonra TurkNet mh leri aradi
Modem iadedini yaptigimi takip nolar tarihli olarak soyledim
Gerekli bilgi aktarildi.

1 Beğeni

Kötü bir deneyim olmuş ama sorunun çözümüne sevindim. Umarım tatil dönüşü sorunsuz bir hizmet alırsınız. Mutlu günler.